MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mistrzowie poskaczą, kibice postoją w korkach

Wiadomości: Region Jeleniogórski/ REPUBLIKA CZESKA
Piątek, 8 lutego 2008, 9:23
Aktualizacja: 19:31
Autor: Jelonka.com
Fot. Archiwum
W Libercu od czwartku do soboty (9 lutego) trwają zawody w skokach narciarskich w ramach Pucharu Świata. Policja przestrzega przed tłokiem na tranzytowych trasach.

Wzmożonego ruchu należy spodziewać się już w piątek. Podstawowym zadaniem policji będzie utrzymanie dobrej przejezdności drogi Jakuszyce – Radomierz, uniknięcie zablokowania dojazdu do Szklarskiej Poręby oraz przeciwdziałanie zakłóceniom ładu i porządku publicznego na terenie powiatu jeleniogórskiego.

– Apelujemy do turystów i kibiców skoków narciarskich, którzy w tych dniach odwiedzą nasz region, o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Prosimy wszystkie osoby, które w tych dniach zamierzają pojechać na narty do Czech o wybieranie innych przejść – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policja prosi kierowców posiadających CB radia o rozpowszechnienie informacji na temat utrudnień w ruchu na tych odcinkach dróg. Apeluje również do kierowców tirów, aby w tych dniach wybierali inne przejścia graniczne niż Jakuszyce – Harrachov, a osoby wybierające się na narty biegowe o parkowanie pojazdów w wyznaczonych do tego miejscach, gdyż obecni tam policjanci będą dyscyplinować tych kierowców, którzy będą łamać przepisy ruchu drogowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie kręcone!

Zamknięty szlak przez Kocioł Łomniczki

Cecylia Woźniak skończyła 100 lat!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~anette 8-02-2008 19:22
<i> dziękujemy </i>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wernisaż w Galerii Korytarz

O rozpadających się górach

Wypadek przy baniakach  

Studium na początek

Tu też świętowali

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
852
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%