MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Mistrzostwa w biegu na nartorolkach, łyżworolkach i hulajnogach

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 17 czerwca 2013, 12:45
Aktualizacja: 12:47
Autor: MDvR
Fot. www.mkskarkonosze.pl
Komitet organizacyjny „XII Mistrzostw Jeleniej Góry – Sobieszowa” w biegu na nartorolkach, łyżworolkach i hulajnogach rozgrywanych pod patronatem prezydenta Jeleniej Góry w ramach „Dni Sobieszowa” zaprasza wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich możliwości podczas zawodów, które odbędą się w sobotę, 22 czerwca w godz. 9:45 – 13:00.

- Od szeregu lat zauważamy potrzebę organizacji zawodów na nartorolkach, hulajnodze i na łyżworolkach, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Celem zawodów jest wyłonienie młodzieży uzdolnionej sportowo do uprawiania narciarstwa biegowego, umożliwienie rozwoju talentu sportowego, promocja biegów na nartorolkach jako letniej odmiany narciarstwa biegowego, masowy udział dzieci w imprezie sportowej, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego, a także wyłonienie mistrza Jeleniej Góry w biegach na nartorolkach, łyżworolkach i na hulajnodze.

Zapisy na jeden dzień przed startem na adres email: biuro@mkskarkonosze.pl lub w Zespole Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 ul. Kamiennogórska 9 w Jeleniej Górze. Zawody rozegrane zostaną w 8 kategoriach wiekowych, na różnych dystansach, są ujęte w kalendarzu imprez DZN. Przeprowadzane będą zgodnie z NRS. Dla zwycięzców przewidziane są puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe – zachęca do udziału w imprezie - Zbigniew Stępień, prezes MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tenisiści walczą o puchar

Drastyczne billboardy

Nadbrzeżna gotowa

Spotkania z Beatą Kempą

Spotkali się z Beatą Kempą

Działka nad zabytek?

Szosowy Klasyk Szklarska Poręba – będą utrudnienia w ruchu

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1209
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%