MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mistrzostwa Karkonoszy w biegach na nartorolkach

Wiadomości: Jeżów Sudecki
Wtorek, 10 września 2013, 14:18
Aktualizacja: 14:20
Autor: MDvR
Fot. www.mkskarkonosze.pl
Trzecia edycja tegorocznego Pucharu Polski, która była jednocześnie Mistrzostwami Karkonoszy w biegach na nartorolkach, rozgrywana była w Jeżowie Sudeckim. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 2,3km z Jeżowa na Górę Szybowcową.

W kategorii seniorów triumfował Piotr Skowron MKS Karkonosze Jelenia Góra, wśród juniorów A najlepszy okazał się Patryk Mazurek, również MKS Karkonosze. W kategorii junior B zwyciężył kolejny zawodnik MKS Karkonosze Adrian Gromyko. W grupie juniorów C triumfował Szymon Sikora MULKS Tomaszów Lubelski, a wśród juniorów D najlepszy był jego klubowy kolega Karol Smoluch.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Ewa Buchla MKS Karkonosze, wśród juniorek A zwyciężyła Sabina Banik LKS Witów Mszana Górna/SMS Karpacz, najlepsza w kategorii juniorka B okazała się jej klubowa koleżanka Justyna Kołodziej. W najmłodszych kategoriach podobnie jak wśród chłopców najlepsze okazały się zawodniczki MULKS Tomaszów Lubelski. Monika Mazurkiewicz wygrała w kategorii juniorka C, a Monika Skinder triumfowała wśród juniorek D. W kategorii amatorów najlepszy był Jakub Mroziński z Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szachowy Turniej Owocowy

Pożar auta przy rondzie  

1000 zgłoszeń w 10 dni

Stadion oficjalnie otwarty!

Jest szansa na miliony

Będzie bezpieczniej

Naprawy przy Złotniczej

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
358
Tak
79%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%