MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mistrzostwa Europy na Dolnym Śląsku, Piotr Cieśliński sędzią zawodów

Wiadomości: Kobierzyce, Wrocław
Środa, 30 listopada 2011, 1:11
Aktualizacja: 14:56
Autor: MDvR
Fot. plakat
W zbliżający się weekend rozpoczynają się młodzieżowe mistrzostwa Europy w karate shin–kyokushin. W piątek w nowej hali w Kobierzycach powalczą kadeci, a w sobotę we wrocławskiej Orbicie najlepsi zawodnicy do 22. roku życia.

Na matach pojedynkować się będzie ponad 350 młodych karateków z 16 krajów kontynentu. Towarzyszyć im będzie blisko 50 trenerów. – Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy w pełni przygotowani do przyjęcia takiej liczby sportowców. Mam nadzieję, że na zawodach nasi karatecy nie będą już tak gościnni – mówi wójt gminy Kobierzyce Ryszard Pacholik.

Przymiarki do tego wydarzenia trwały kilka lat. Sensei Jacek Lamot organizował już wprawdzie wiele prestiżowych, także międzynarodowych imprez, ale mistrzostwa Europy, to jednak coś absolutnie wyjątkowego - zwłaszcza w kategoriach młodzieżowych. Bo to fantastyczna promocja dyscypliny i okazja, by zobaczyć w akcji najzdolniejszych karateków do lat 22, czyli przyszłość karate stylu shinkyokushin.

Na tym prestiżowym turnieju Piotr Cieśliński będzie sędziował turniej kadetów, a następnie wraz z 15 osobową ekipą klubowiczów z Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai, będą podziwiali walki przyszłych zawodowych karateków naszego kontynentu.

Istnieje możliwość oglądnięcia bezpośredniej transmisji internetowej z tej imprezy na stronie www.u22andcadets.eu w dziale news.

Ogłoszenia

Czytaj również

Janowiczanki najlepsze w Sycowie

Studium na początek

Nowy taras na Paciorkach

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~lol 30-11-2011 9:38
też mi news
~haha 1-12-2011 1:46
Pan Piotr robi sobie reklamę, widocznie ma niezłe wejścia w redakcji... Pewnie będzie jednym z pięciu sędziów podnoszących białą lub czerwoną chorągiewkę:) do czego ma uprawnienia sempai, czyli starszy uczeń o ile się nie mylę. i takim jest właśnie Pan Piotr. REDAKCJO! Dajcie sobie spokój z promocją Pana Piotra i tak mu nic nie pomoże...
~technoviking 1-12-2011 14:00
tak redakcjo reklamujmy innego pana, który sale ma za grosze bo oficjalnie nie pobiera opłat od dzieci, a w rzeczywistości kasuje rodziców jak za zboże.
~ 3-12-2011 0:44
do -haha: mylisz sie,bo nie wystarczy być "zwykłym" sempai aby sedziować. Trzeba najpierw przejść kurs sedziowski.Przez takich jak Ty pod artykułami tworzy sie wojna.Radzę nastapnym razem przed napisaniem pomyśleć lub jeśli sie nie da to upewnic sie swoich twierdzeń!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Jubileuszowy trening

Wypadek przy baniakach  

Warsztaty modelarskie

Pożegnali Słońce

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
123
Tak
63%
Nie
35%
Nie wiem
2%