Zalogowanych: 15

Jelenia Góra: Mistrz Polski pokazał klasę

Sobota, 1 października 2016, 17:39
Aktualizacja: 19:43
W sobotnim spotkaniu 5. kolejki PGNiG Superligi KPR Jelenia Góra uległ ekipie MKS–u Selgros Lublin 14:35. Przyjezdne przeważały w każdym elemencie gry, ale była to też okazja do kolejnych doświadczeń młodych zawodniczek. Swój debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej zanotowała Agata Skowrońska!

Od początku spotkania mistrzynie udowodniły, że nie zamierzają odpuszczać w starciu ze skazywanymi na porażkę jeleniogórzankami. Zaczęło się od wyniku 0:3, a w 22. minucie było już 5:15. Końcówka pierwszej połowy wyglądała już nieco lepiej, ale nadal przewaga przyjezdnych była bardzo wyraźna (8:16). Po zmianie stron kibice zgromadzeni w hali przy ul. Złotniczej byli świadkami punktowania słabości młodego zespołu z Jeleniej Góry, ta część gry została przegrana przez nasze szczypiornistki 6:19, a cały mecz 14:35.

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin 14:35 (8:16)