MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mini–Euro pod Śnieżką

Wiadomości: Karpacz
Środa, 13 czerwca 2012, 8:54
Aktualizacja: 8:59
Autor: ML
Fot. ML
Wczoraj uczniowie Niepublicznej Szkoły podstawowej, Szkoły 707 w Karpaczu przyłączyli się do rzeszy kibiców, których emocje związane z Pucharem Europy jednoczą w całym kraju niemal wszystkich rodaków.

Uczniowie szkoły pod kierunkiem nauczycielki WF, pani Katarzyny Jeż, rozegrali mecze Mini- Euro. Po długich przygotowaniach klasy wyłoniły kilkuosobowe drużyny, zrobiły dekoracje, transparenty i plakaty. Dziewczęta wcieliły się w role cheerliderek i zagrzewały zawodników do walki, uczniowie, nauczyciele i rodzice dzielnie kibicowali swoim faworytom. Nie zabrakło biało- czerwonych flag, peruk, czapek, odpowiednich koszulek, kołatek i wuwuzeli. Były niesamowite emocje, okrzyki, uśmiechy zwycięzców i łzy pokonanych lub rozczarowanych.

Rozgrywki odbywały się systemem pucharowym. W grupie młodszej zwyciężyła klasa IIb, w starszej- klasa IV. Królem strzelców został Igor Pabisiak, najlepszym bramkarzem- Tomek Uroda, a za najsympatyczniejszego zawodnika publiczność uznała Maćka Ulickiego.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni czekoladowymi pucharami, a wszystkie drużyny uhonorowano słodyczami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Ogłoszenia

Czytaj również

95 lat Lasów Państwowych  

Areszt za ucieczkę

Tłumy we dworze

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Matka 13-06-2012 15:27
Banda rozpieszczonych bachorów!
~Czarownica 13-06-2012 19:27
Matka- zazdrośnica, żal, że dziecko nie chodzi do takiej fajnej szkoły, co?
~oli 13-06-2012 22:42
ot zawisne babsko, wyrzyło się na dzieciach...matką to ty jesteś, ale wyrodną. A co do imprezy fajnie, że robią dla dzieci takie atrakcje, w innych szkołach impreza z okazji dnia matki, dnia dziecka , mikołajki i tyle....i to często na zasadzie pokazówek dla rodziców ( oczywiście nie we wszystkich placówkach, ale w znacznej części). A tu przynajmniej dbają o to by kiedyś uczniowie mieli co wspominać jak już dorosną...
~jan 19-06-2012 16:53
Wspaniała szkoła, wspaniałe imprezy (gdyż ta jest jedną z wielu organizowanych przez szkołę w trakcie roku szkolnego). A tym, którzy chcą obrażać nasze dzieci życzymy, aby mieli szansę sprawdzić i zobaczyć, jak powinna wyglądać prawdziwa szkoła i ciężka pracy nauczycieli i uczniów, gdyż wydaje mi się, że jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie taka właśnie praca jest !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lemury z Czech w wałbrzyskiej Palmiarni

Dyski do remontu

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Awaria tablic na przystankach MZK

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%