MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Minął miesiąc, czy protesty coś zmieniły?

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 3 sierpnia 2017, 15:51
Aktualizacja: 15:56
Autor: tvdami
Czy protest jaki odbył się na terenie jeleniogórskiego schroniska przyniósł efekty? Miesiąc po manifestacji wracamy do tematu...

Ogłoszenia

Czytaj również

Tłok na warsztatach

Kto strzelał do konia?

Razem bezpieczniej

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Bambo 3-08-2017 16:43
Cóż za pytanie. Ludzie z PO - tak podała lichsza TV są woodstock nad Odrą. Prawdopodobnie inni nowocześni i zakodowani też tam są.. No więc zmieniło, na tyle, że normalni ludzie mają spokój. Tylko ten jelenionkowy brukowiec wywleka jakieś dyrdymały. Po co? Nie czas i nie pora. Są w końcu wakacje.
~III sort 3-08-2017 19:03
Bambo dość żeś czarny to jeszcze ciemny,włącz kołchoźnik z Torunia to się dowartościowujesz. Chyba zmieniło się na gorsze bo nie chcą przyjmować odzieży na podściółkę dla psów a za parę miesięcy ZIMA.
~kar 3-08-2017 20:20
Jeżeli Tuskowi zacznie się usuwać mu grunt pod nogami, to już nie będzie tak chętnie przyjeżdżał do Polski i składał zeznań. Będzie uciekał i chował się za immunitetem przewodniczącego Rady Europejskiej, ale ten immunitet wcześniej czy później się zakończy i Tusk będzie musiał stanąć oko w oko z prawdą i wymiarem sprawiedliwości. Będzie musiał także stanąć przed tymi, którzy po katastrofie smoleńskiej mają wciąż ból w swoich sercach.
~Bambo do III sort 3-08-2017 20:41
III Sortem jesteś i III sortem pozostaniesz. Co do kołchoźnika to na dodatek burak!!!
~kizior 3-08-2017 22:00
Ale w tym wszystkim nie chodzi chyba o Tuska,tylko o schronisko dla małych zwierząt i losy kierownika tego obiektu? Po co te głupie komentarze?
~jakitaki 4-08-2017 7:47
~kizior :D bo widzisz, nikt z powyżej komentujących tego materiału nie oglądał :D ale zdanie wyrobione w temacie ma :D hahahaha bo widzisz, wprawdzie komentatorzy komentować mogą, to jednak nie mają ani transferu na obejrzenie materiału ani tym bardziej ochoty. Wystarczy rzucić im hasło - szczekaj! to szczekają :D
~Baca 4-08-2017 11:56
Istnieje grupa tzw. pożytecznych idiotów, ktorzy za cudze srebrniki (euro,marki ruble) sprzedają własną Ojczynę masowo za te pieniądze Szwabów i Kacapów organizuja zrówno w Warszawie, jak i takiej Pipidówie jak Jelenia szumne " WIECE"( czytaj SABATY ...) wystawiając swoje oblicza do uwiecznienia przez tubylczych paparazzi , a potem się chwlą jakie to z nich GIEROJE... Stroją się w czarne szaty, kapeluchy dzieciakom zaklejają usta .... i potem chdzą i się chwalą"ja jako były" ( CZYZTAJ ŁĄCVZNIE. I tak do nowej zadymy - na hasło Maskwy, Berlina.. i marza usłyszą Szyroka strana maja radnaja, zaś bratnia dłoń uwiesi na bohaterskiej piesi pierwszy po prawie 30 latach suszy ORDER
~do : jakitaki vel ??? 4-08-2017 13:06
Jakitaki czy ty przypadkiem nie jesteś drugim wcieleniem „ Nadczłowieka „ o Nicku pff ? Bo piszesz w tym samym stylu. Ale ludzie niezbyt rozgarnięci nie mogą się pozbyć swoich przyzwyczajeń . Nadmiar nieuzasadnionych treścią EMOTIKONÓW … identycznie , jak u pff-a. Treść też , jak u niego – bzdety i …skamlanie, jak to u kundelków, chcących być dużymi i grożnymi psami bojowymi.PS. Czy naprawdę w tym emailu- instrukcji z Fabryki Trolli w Petersburgu dawniej Leningradzie, nie nakazali oprócz sekwencyjnych zmian Nicka , unikania w tym drugim tylu EMOTIKONÓW ? Partacze, czy wy, wykonawcy do d…?
~A skąd można wiedzieć, 4-08-2017 17:14
czy się coś zmieniło?Materiał video to jak serial turecki, gadające głowy. ciągle podobnie. Niby o zwierzakach, a ich nie widać zza krat i z tej perspektywy z jakiej video było robione. A dlaczego kamera nie była "wścibska" i nie zajrzała do kojców,i nie "przeleciała się" po kątach i zapleczu, tak przynajmniej jak robi to teściowa gdy wizytuje synową?To tak jak w polityce , od zawsze sprawy polskie poza Polakami są załatwiane,tak sprawy psie i kocie( no właśnie a jak u kotów ?) załatwiane są poza bohaterami(praktycznie). Nawet zwierzakom ,na tym filmie,celebrytami nie pozwolono zostać.Ktoś mnie uświadomi może, jak politycznie poprawnie należy myśleć o tej psiej sprawie ? Jest super czy nie, bo z filmiku nie łapię ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W Karpaczu działo się!

Głos śledczych w sprawie prezesa DIOZ

Odbudują zbiorniki

Zmiany w jeleniogórskim Schronisku dla Małych Zwierząt  

Plac zabaw po przetargu

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
553
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%