MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Miłosz Sajnog w zarządzie Term Cieplickich (aktualizacja)

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 18 marca 2015, 17:52
Aktualizacja: Piątek, 20 marca 2015, 7:38
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Angela
Radny PO–ODŚ Miłosz Sajnog obejmie funkcję wiceprezesa Term Cieplickich. W związku z tym, aby nie przeciągać formalności, na jutro (19.03) zapowiada złożenie mandatu, który obejmie po nim Konrad Sikora.

- Dzisiaj (18.03) zostałem powołany na członka zarządu Term Cieplickich – potwierdza Miłosz Sajnog. Już raz odchodziłem z funkcji radnego, więc nie jest to dla mnie nowe uczucie – odpowiada dotychczasowy szef Komisji Finansów i Budżetu w Radzie Miejskiej, który za czasów prezydentury Marka Obrębalskiego zrezygnował z mandatu obejmując stanowisko zastępcy prezydenta.

Dostałem propozycję stricte zawodową. Wszyscy się dopatrują otoczek, ale tak naprawdę chodzi o program rozwoju bazy sportowej w Jeleniej Górze w oparciu o spółkę Termy Cieplickie – mówi Miłosz Sajnog, który zapowiada opracowanie i wdrożenie pomysłów w tym kierunku.

- Wycofuję się z czynnej polityki na jakiś czas i będzie to raczej liczone w latach – kontynuuje wiceprezes Term Cieplickich. Jednocześnie były radny nie potwierdza jakoby w planach była zmiana na stanowisku prezesa miejskiej spółki zarządzającej Termami oraz obiektami sportowymi. - Dzisiaj byłem na radzie nadzorczej i nie padło tam ani słowa na temat dalszych zmian personalnych, ja zostałem powołany na stanowisko, które do tej pory nie było obsadzone – tłumaczy Miłosz Sajnog.

W wyniku rezygnacji z mandatu radnego przez Miłosza Sajnoga, nowym członkiem Rady Miejskiej zostanie Konrad Sikora (PO). - Rozmawiałem już z Konradem Sikorą. Mówiłem, żeby się szykował do objęcia mandatu radnego – powiedział polityk Obywatelskiego Dolnego Śląska.

Konrad Sikora potwierdza: Przyjmuję mandat radnego.

Sprawę skomentował również prezes Term Cieplickich Zbigniew Kubiela. - Na chwilę obecną nie ma stanowiska wiceprezesa w spółce. Zarząd spółki może pracować w składzie od jednego do trzech osób. Jeżeli taka będzie potrzeba, to zostanie wiceprezesem, natomiast to jest formalność czy ktoś pełni funkcję członka zarządu, czy wiceprezesa – tłumaczył prezes Term Cieplickich.

- Spółka na tyle się rozrosła jeśli chodzi o ilość zadań jakie wykonujemy, że w niektórych momentach (nie ukrywam), brakuje mi czasu i liczę na odciążenie mnie od części obowiązków, które związane są z obiektami sportowymi – wyjaśniał prezes, który jednocześnie dodaje, że nie miał wpływu na wybór Miłosza Sajnoga do zarządu spółki. - O kwestiach obsady stanowisk zarządu decyduje właściciel i rada nadzorcza. Nie ma takiego zwyczaju, by w przypadku spółki decyzje o zatrudnieniu podejmował prezes – odpowiada. Zbigniew Kubiela również dementuje doniesienia o tym, że straci stanowisko. - Nic mi na ten temat nie wiadomo, a z sygnałów jakie do mnie docierają z rady nadzorczej i od prezydenta wynika, że pozytywnie oceniają moją pracę i te doniesienia traktuję w kategorii plotek – powiedział prezes Term Cieplickich.

Zaskakująca dla lokalnego środowiska politycznego decyzja o nominacji na stanowisko wiceprezesa spółki Termy Cieplickie radnego Miłosza Sajnoga budzi wiele komentarzy z każdej strony sceny politycznej. Zapytaliśmy więc
prezydenta czym się kierował podejmując taką decyzję. W Radzie Miejskiej Miłosz Sajnog zarówno w poprzedniej, jak i w obecnej kadencji był w opozycji do prezydenta, zatem jak to się stało, że wybór
padł na byłego zastępcę Marka Obrębalskiego?

- Pan Miłosz Sajnog będąc wiceprezydentem miasta opracowywał koncepcję wykorzystania obiektów
sportowych w mieście wzorując się na kilku rozwiązaniach z wykorzystaniem spółki. Dlatego postanowiłem powołać go na stanowisko wiceprezesa Term Cieplickich, które przejęły m.in. halę i stadion przy ul. Złotniczej, żeby to, co opracował mógł wprowadzić w życie, bo uważam, że tamten pomysł był po prostu dobry - wyjaśnia Marcin Zawiła.

W kuluarach i na forach wiele mówi się o kulisach tej decyzji . - Nie ma żadnych kulis tej decyzji - ucina spekulacje prezydent Jeleniej Góry. - Jedyną przesłanką tego było efektywne wykorzystanie formuły spółki do
prowadzenia obiektów sportowych. To jest temat, który się ciągnął od dawien dawna, zresztą był podnoszony przez pana Sajngoa jak był radnym opozycji. Uważam, że jest bardzo dobrze przygotowany do wdrożenia tego. Rada Miasta to nie Sejm, w związku z tym opozycyjność nie jest aż tak ważna w tym momencie - tłumaczy Marcin Zawiła.

Prezydenta Jeleniej Góry zapytaliśmy również czy na stanowisku prezesa spółki Termy Cieplickie jest planowana zmiana, co włodarz miasta krótko skomentował: Nie zamierzam w tej chwili podejmować żadnej decyzji w tym
zakresie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Pomnik Nepomucena odrestaurowany

Podgórna zarośnięta

Komentarze (93) Dodaj komentarz

~gluś 18-03-2015 17:59
o jakie wielkie zaskoczenie, kto by się spodziewał :(
~dirty 18-03-2015 18:07
granda! Skoro stanowisko nie było do tej pory obsadzone, a wg miasta Termy tak doskonale sobie radzą, to widać nie jest ono w ogóle potrzebne! Przechowalnie krewnych i znajomych królika w XXI wieku powinny być piętnowane!
~kkkkkkkkkk 18-03-2015 18:15
Gratulacje Panie Miłoszu dalej na Prezydenta Jeleniej Góry....
~Kodi 18-03-2015 18:24
To jest po prostu śmieszne. Obejmują stanowiska jakie chcą, a mieszkańcy patrzą bezradnie na ten teatrzyk nie potrafiąc się sprzeciwić. Każdy kto orientuje się w sytuacji politycznej w mieście dobrze wie, że coś jest nie tak.
~super 18-03-2015 18:30
może miłoszek trochę schudnie popływa
~Kodi 18-03-2015 18:37
To jest po prostu śmieszne. Obejmują stanowiska jakie chcą, a mieszkańcy patrzą bezradnie na ten teatrzyk nie potrafiąc się sprzeciwić. Każdy kto orientuje się w sytuacji politycznej w mieście dobrze wie, że coś jest nie tak.
~ad 18-03-2015 18:50
dobra rada wuja sama-za 20 lat zus zbankrutuje,każdy powinien nakraść dla siebie ile się da,kto tego nie zrobi zostanie bez kasy i już,popieram p.Sajnoga
~znajomy pracownika 18-03-2015 18:58
w termach się pracownicy boją co to będzie bo za Piotrka była jak było ale było zawsze tak jak chcieli bo Piotrek się na niczym nie znał a teraz cholera wie może będzie chciał zmiany robić
~j.g 18-03-2015 19:08
Jestem ciekaw co się świeci albo co się tuszuje...najpierw Papaj dostał posadę a teraz Sajnog..kto nastepny? Robią z jeleniogorzan durni i za takich Was maja. ...politolog do sportu, prawnik z dyplomem MBA czyli Papaj zastepca dyrektora szpitala.... tyle kierunków studiow i MBA niskie oczekiwania ..bo z takimi papierami powinien mieć lepsza prace i oczekiwania. Co wy knujecie panowie?????
~Sławek 18-03-2015 19:09
Papaj rządzi. .... a myślałem , ze czasy PRL minęły ! Totalnie ale to TOTALNIE mają na głęboko w d... ! Coś niesamowitego .
~Sławek 18-03-2015 19:11
Dostałem propozycję stricte zawodową. Wszyscy się dopatrują otoczek, ale tak naprawdę chodzi o program rozwoju bazy sportowej w Jeleniej Górze w oparciu o spółkę Termy Cieplickie – mówi Miłosz Sajnog, który zapowiada opracowanie i wdrożenie pomysłów w tym kierunku. - Wycofuję się z czynnej polityki na jakiś czas i będzie to raczej liczone w latach – kontynuuje wiceprezes Term Cieplickich. Proszę , Miłosz nie ośmieszaj się!!!!
~jeronimo 18-03-2015 19:16
No pewnie, będąc zaawansowanym wiekiem kawalerem czas przynajmniej pomyśleć o kasie. W końcu za 2.000 diety radnego trudno wyżyć :)
~ziomal 18-03-2015 19:21
Wszyscy mieszkańcy patrzą bezradnie, a oni idą na całego.
~xxx 18-03-2015 19:25
kolejny ... do żłoba.Ludzie ile my to jeszcze będziemy znosić plują nam prosto w twarz KOMUNA pełną gębą.
~aya 18-03-2015 19:27
No i gratki dla Milosza ale i dla Konrada bo to jest czlowiek ktorego bronia sukcesy. Zapytam wszystkich frustratow czy tak jak Konrad wyprowadzili firme ktora w zeszlym roku zostala wybrana najlepsza w Polsce? Powodzenia Panowie.
~Kukunamuniu 18-03-2015 19:36
Liga rządzi....Liga radzi...Liga NIGDY was nie zdradzi.... czyli...PECUNIA NON OLET :)
~darojg 18-03-2015 19:48
Odchodzi z polityki na stołek przez politykę wsadzony.
~antykatol 18-03-2015 19:53
trza zbojkotowac termy
~ciepliczanin34 18-03-2015 20:02
Jak bym był radnym i miał możliwość objąć takie stanowisko też bym to zrobił. Masakra to niby nasi wybrańcy a oni tylko kasę liczą
~bbas 18-03-2015 20:03
bydło i tyle bez
~Yrezi Rewor 18-03-2015 20:07
... a uczciwi ludzie dalej... będą uczciwi.., i klepać biede...
~ 18-03-2015 20:10
Bolszewizm do kwadratu tego nie było nawet za komuny !!!!
~joł 18-03-2015 20:15
Mieszkam w Jeleniej Górze, jestem po zarządzaniu (mgr), kilka lat jestem managerem w poważnych firmach, znam języki, obecnie mam kilka pomysłów na Termy (kilka lat współpracowałem z "Tropical Island" pod Berlinem) - niestety nie mam żadnych szans na to "nadawcze" stanowisko :)... zresztą, w sumie mało płacą :)
~obserwator1 18-03-2015 20:21
Ludzie na takich cwaniakow politycznych jak Sajnog, Papaj, Miedzinski nie powinni juz glosowac.Przypominam na listach sa inne nazwiska.W/w omijajcie z daleka.Dlaczego?.Bo oklamuja Jeleniogorzan, Mieszkancow z ramienia ktorych mandaty sprawuja.Wstyd za takich pseudopolitykow. Przypominam co ta 3 mowila,ze nigdzie sobie nie szykuja stolkow A tu prosze.Wyborcy was osadza.
~cieplik to j 18-03-2015 20:29
Ja tam nie chodzę,i nie nabijam im kasy bo mam swoją wannę i prysznic,a wszyscy którzy tam bywają to niech nie marudzą,bo się na to godzą.
~Anzelm B. 18-03-2015 20:49
Zdrada popłaca ! Zdradzenie Wspólnego Miasta jemu i jemu podobnych się opłaciło. Co mają myśleć młodzi ? trzeba wyper....ć z tego miasta bo tu nie ma przyszłości. Czy o to Panu chodziło, Panie Miłoszu ?
~ 18-03-2015 20:52
Czy ktoś wie ile % jest wody termalnej a ile % kranówy wodnika z tablicą Mendelejewa.
~xx 18-03-2015 21:33
Nie wnikam kto tam dostał pracę ale czy średniej wielkości basenik potrzebuje armii prezesów,wiceprezesów,kierowników,dyrektorów,zastepców ,wicezastępców i innych zbędnych pobieraczy pensyjek.
~filip 18-03-2015 21:37
Młosz Sajnog- Radny Bezradny zawsze drugi heheh
~krzyk 18-03-2015 21:40
... a może referendum ?
~O 18-03-2015 21:46
OTC- SKRÓT OD OCHOTNICZE TERMY CIEPLICKIE
~kart 18-03-2015 21:46
Zrób sonie referendum na swój mózg ... Jak większość tak uzna to go usuń !!!
~Bambo 18-03-2015 21:56
Widzę że ciągnie do koryta.... Może zarząd czegoś tam w UE?...
~krytyka polityczna 18-03-2015 22:01
I obsadzają stołki....gratulacje wyborcy mam nadzieje że jesteście dumni;)
~bez z wyzszym 18-03-2015 22:02
Fajnie ze tworzy sie tylko stanowiska dla kogos kto potrzebuje pracy z duzymi pieniedzmi .jako vice przydent niestety nie sprawdzil sie na edukacji sie nie znal nic dla cieplic nie zrobil i tutaj bedzie nijak a z naszych podatkow bedzie oplacany dziejowa niesprawiedliwosc ot tyle
~wedd 18-03-2015 22:06
"Propozycja zawodowa", a jakież to przygotowanie ma "pan prezes", żeby termami zarządzać? Wyprowadził jakąś firmę w sektorze prywatnym? Legitymuje się jakimiś dokonaniami na tym wymagającym rynku? Choćby założenie spożywczaka i utrzymanie go w linii chociaż 24 miesiące? Czy raczej został wybrany z klucza "mierny, bierny ale wierny?", a o termach ma tyle samo pojęcia co o fizyce kwantowej? Coś podejrzewam, że właśnie to drugie...
~tygh 18-03-2015 22:13
No wreszcie ktos powiedzial prawde ze miedzinski to sie znal jak ja na zbieraniu zlomu.ten caly marketing to robil fajny zespol on ma pomysly nie on. Az zgroza wieje jak bedzie teraz w Karr no ale zespol tam fajny to pewnie nie musi sue znac na niczym a Sajnog to tak sie zna jak znal sie na edukacji jak byl vice.no ale co wymagac od ludzi nic dla cieplic tez nie zrobil naprawde wymiencie choc jedna rzecz oprocz opozycji do prezydenta
~t-tryk 18-03-2015 22:16
Nie starają się zachować nawet pozorów przyzwoitości, kroją na żywca bez skrupułów . Biedni jeleniogórzanie i miasto (czemu biedni ?) dopowiedz se sam.
~perypetim waldemar 18-03-2015 22:18
Teraz zostal do obsadzenia Wrotniewski moze w zakladach buchmacherskich bedziemy obstawiac co i kiedy
~jelinek 18-03-2015 22:34
Obsługa basenu w Termach Cieplickich nie wykazuje się uprzejmością tzn. bycia miłym i życzliwym w stosunku do klienta. W Hotelu Gołębiewskim w Parku Wodnym podchodzą do gościa z klasą.
~ 18-03-2015 22:44
fajnie mają - leci kasa, nie wiedzą co z nią robić, czasami bokiem. odpowiedzialności żadnej. tylko pozazdrościć ...
~zBIGs 18-03-2015 22:47
"Dostałem propozycję stricte zawodową." A od kogo?
~kraj dna 18-03-2015 23:09
WYOBRAŹCIE SOBIE TERAZ, CO TO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, JAKBY (niedajbóg) KACZOIDY WYGRAŁY WYBORY I STWORZYŁY RZĄD (bo samo wygranie nie jest jeszcze o utworzeniu rozstrzygające). Przy obecnym bezrobociu, nawet stróże i babcie klozetowe byłyby z kumoterskich układów i polecenia. A większość kierowników, będących na kontraktach, ma zapisane odprawy w wysokości nawet do miliona. Taka czystka skończy się śmiercią budżetu miasta na dziesięciolecie. I nie będzie to-tamto, damy-nie damy. Sądy zmuszą do realizacji kontraktowych zapisów. Ten kraj z łoskotem sunie ku upadkowi, NIKT nie ma na uwadze dobra wspólnego, a tylko swój zadek i żeby złapać miękko pod nim. Tragedia dla wszystkich nadciąga i nikt nie próbuje jej zapobiec. Tylko grabie do siebie i coraz szybsze ruchy, żeby ubiec konkurencję.
~buuu 18-03-2015 23:15
Całe te pseudotermy to jedna wielka ściema, mały obiekt, mały parking i kranówa. Ja wolę jechać do Wrocławia.
~do ~buuu 18-03-2015 23:31
We Wrocławiu jest jeszcze większa nędza. Woda z kranówy (zero wody termalnej) za dużo wyższą cenę. Jedź sobie do tego Wrocławia i nie truj. Tak się składa, że to wrocławianie przyjeżdżają do nas.
~oburzony 18-03-2015 23:34
Rozdawania przez Wrocław posadek ciąg dalszy. Nie muszę mówić, że ekipa Papaj & Obrębalski sterowana z Wrocławia przez Protasiewicza i Dutkiewicza zdążyła już sama ostatecznie się skompromitować. Co by było gdybyśmy wybrali tych ludzi w ostatnich wyborach? Jedna wielka patologia i degrengolada. We Wrocławiu takie załatwianie posadek to od dawna norma, w Jeleniej Górze póki co to jest szok. Niech wrocławska mafia zabiera do siebie swoje pieski, tam ci "fachoffcy" są dużo bardziej potrzebni. Nie chcemy w Jeleniej Górze wrocławskiej patologii!!!
~anonim777 18-03-2015 23:41
To się nazywa" prostytucja polityczna"
~myśl 19-03-2015 0:16
W normalnych krajach do prowadzenia takiej instytucji jak basen wystarczyłoby kilka osób-kierownik,kasjer,ratownik,sprzątaczka...U nas oprócz tego MUSI byc ZARZĄD z PREZEZESAMI,WICEPREZESAMI,RZECZNIKAMI PRASOWYMI...I c.. wie jeszcze kim..
~Obywatel Z 19-03-2015 6:14
Mogę powiedzieć jedno. Rada traci jednego z najciekawszych i kompetentnych radnych. Szkoda. Ciekawa zagrywka ze strony duetu Zawiła-Łużniak. Przepraszam, tercetu. Jakoś wszyscy zapominamy o J. Pokoju. A przecież jego wpływy na rządzącą dwójkę, są poważne.
~anonim777 19-03-2015 6:34
POtrzymają do jesieni i spadnie jak ten żółty liść. TO miasto nie wyjdzie z marazmu i wszelkiej patologii politycznej.
~bp 19-03-2015 6:42
M. Sajnog bardzo krytykował termy mimo, że tam nigdy nie był. Teraz bedzie miał okazję naprawic co wg niego było nie tak. A tak po prostu to jest skanda, że w mieście obsadza sie stołki kolesiami. Nieważne są kompetencje, wiedza a "plecy" mają decydujące znaczenie.
~@ 19-03-2015 6:48
Nie życzę sobie. Niech oficjalnie rozpiszą te posadę. Niech zgłoszą się najlepsi kandydaci. Dość rozdawalnictwa ciepłych stołkow za pieniądze podatników!
~Chochlik 19-03-2015 6:59
Te awanse polityczne są porażające - jak obywatele tego miasta i Polacy mają żyć normalnie patrząc na tą patologię społeczną. Dla mnie osobiście Ci wybrańcy i fachowcy od polityki i wszystkiego innego spece są wrzodami tego narodu. Hańba - czekam teraz na stanowisko dla Wrotniewskiego.
~Iwo 19-03-2015 7:14
POstkomuna całkowicie opanowała ten kraj i będzie grabić aż do ostatecznego upadku !!!
~ 19-03-2015 7:22
W najnowszym, przeprowadzonym 16 marca, sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN poparcie dla Kukiza wyniosło 5 proc. Oznacza to, że jest na podium w walce o fotel prezydenta. Co ciekawe, wyprzedził Magdalenę Ogórek (SLD), która w marcu cieszy się zaledwie 4 proc. poparciem. Fenomen Kukiza Na czym polega fenomen Kukiza? Nie wiem, ale z patrząc z mojego punktu widzenia to szczery człowiek. O innych politykach ciężko coś takiego powiedzieć. Patrząc na jego twarz, widzę Polaka z krwi i kości, który niczego nie udaje. Chodzi na spotkania w dżinsach, skórzanej kurtce i koszuli. Nie potrzebuje trudnych haseł i eleganckiego garnituru. Człowiek na luzie, walczy o wielkie rzeczy.
~ 19-03-2015 7:22
Poparcie dla Pawła Kukiza może wynikać z tego, że mówi on o zmianach. Zmianach, na które Polacy czekają bardzo długo. Dodatkowo kandydat na prezydenta mówi otwarcie, że zmiana jest możliwa - to budzi ducha walki w Polakach. Jego zdaniem należy zacząć od wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w wyborach do Sejmu. Uda się?
~321 19-03-2015 7:45
prezesi na basenie?, to w wychodkach miejskich tez niedlugo bedzie prezes????
~ 19-03-2015 7:48
Co poradzic? kraj opanowaly dwie dzumy - PO i PIS. Brak antidotum. To jest jak nowotwor. Obserwujemy powolna agonie nadziei na lepsze jutro.
~ 19-03-2015 8:34
no prosze w polityce juz swoje zarobil ale to ciagle malo a lata lecą
~zxc 19-03-2015 8:53
Mój mąż jest z zawodu d y r e t k o r e m...
~Pi 19-03-2015 8:54
No proszę następny wieprzek już przy korycie. Widać jaką cenę płacą mieszkańcy za zgodę po-pisu na dokończenie remontu ul. Widok. Tak przy okazji to chyba przegapiłem konkurs na w/w stanowisko. No bo jeśli na stanowisko referenta w ratuszu ogłasza się konkurs i wymagane jest min. 2 lata stażu na takim stanowisku - to na stanowisko wiceprezesa miejskiej spółki wymagania muszą być kosmiczne (minimum doktor politologii?)
~Ja 19-03-2015 9:02
No cóż....Były wybory, było na Sajnoga nie głosować. Zagłosowaliście, to teraz dostał stołek. Sikorę - kolesia pogoniła nieumoczona kandydatka (obecnie radna) to trzeba było zakombinować, by i tak dostał korytko.
~bez nazwy 19-03-2015 9:13
Ach te zazdrośniki i niedorajdy ;)
~do 09:13 19-03-2015 9:26
Kto tu niedorajda ??? Wymień mi jakiekolwiek sukcesy nowego wiceprezesa. Żenada, Widać miasto miało za dużo pieniędzy że wygenerowało kolejny nieźle płatny stołek.
czlowiekpuszcza 19-03-2015 9:45
Czyli Pan Sajnog jest wybierany przez mieszkańców po czym leci na synekury. Czysty biznes, czy ponownie zagłosujecie na człowieka który zmienił klub po raz drugi lub trzeci i kolejny raz zrzekł się mandatu dla kasy?
~Anonim2 19-03-2015 10:30
Niewielki obiekt sportowy(?) obrasta synekurą urzędniczą mało kompetentnych ludzi, ważne że są ciepłe posadki dzięki którym już średnia płaca w kraju dobija do 4 tyś zł, a jak się komuś nie podoba - to won na ekonomiczną banicję, albo "wstąpić" do słusznej partii i klaskać,klaskać...
~belini 19-03-2015 11:28
Pobiegl do koryta i jeszcze sie glupio tlumaczy. Sajnog jestes takim samym uczestnikiem tej calej bandy jak kazdy z nich. Stanowiska takie powinny byc obsadzane przez ludzi z zewnatrz i z poza polityki. Mam nadzieje ze bokiem ci wyjdzie ten kant
~apropos 19-03-2015 11:30
Wrotniewski ma iść do ONZ.
~rumcajs54 19-03-2015 12:26
Popieram koncepcje Pana Kukiza tylko czy on ma szansę ? Ale troche głosów "faworytom" odbierze. Co do kolesiostwa to dopóki będzie obowiązywać taka ordynacja wyborcza fachowcy nie mają szans. Tylko JOW, tylko ! Dzisiaj możecie sobie głosować dowolnie a do korytka dostają się "jedynki", czasami "dwójki".
~AD966 19-03-2015 13:18
Niestety Jelenia nie umie się rządzić po transformacji . Jak była województwem to jeździli po wskazówki do stolicy ,jak dostali wolność to bajzel na całego .
~abc 19-03-2015 13:52
Ale po co tu jakieś zarządy. To po prostu śmieszne. Jeden kierownik (po konkursie) i to wszystko, a jak sobie nie radzi to wymienić. Przydałby się w JG Biedroń żeby wyczyścić tę hołotę z miejskich spółek
~Gość 19-03-2015 15:01
W tym miescie kupczenie stolkami to norma sami fachowcy na stanowiskach co za gnojstwo i syf polityczne swinie na stolkibez kinkursu bez jakich klwiek skruplow pchajasie do koryta,Sajnog nadaje sie na to stanowisko jak krowa na baletnice ,ale coz podziady swoich musza gdziespoustawiac sajnog na prezesa sie nadaje jak ja na
~wladek_3456 19-03-2015 15:15
do Obywatela Z jeden z najciekawszych tak pod względem po trupach do celu zero merytoryki tylko krytyka i to wcale nie konstruktywna. Wymienić choć jedną rzecz, którą zrobił dla mieszkańców oprócz krytyki Prezydenta. Podczas kampanii już się mówiło , że oni prą do władzy a nie dla dobra miasta. Sikorka wcale nie lepszy będzie. Teraz następne rozdanie Wrotniewski- czekamy na news w jelonce. A Prezes niech ma oczy dookoła głowy, bo vice prezesostwo może nie być do końca satysfakcjonujące. Termy były do tej pory dobrze postrzegane w zarządzaniu dzięki chyba zespołowi z marketingu
~Kukunamuniu 19-03-2015 17:00
Sysałem, co KUKIS miał do Tunezji pszedwczora lecieć. Miał tam w parliamencie pyskować. I co, jakieś miał donosy że nie dotar? Tak jak Maciorewicz i Kaczynsky? Okrutnie to podejrzane.
~michałł 19-03-2015 17:35
z korytka do koryta naiwniaki o to im tylko chodzi
~janowitz 19-03-2015 17:47
Co tak marudzicie. Każdy z was zrobiłby tak samo. Jakby miał mozliwość tak jak ma właśnie pan MIŁOSZ to też poszedłby do koryta i żarł aż pęknie. Ale żeby tak w biały dzień. GRANDA!!!
~mykk 19-03-2015 20:15
Sami swoi. zawsze przy korycie
~@ 19-03-2015 20:16
Do wyżej...to desperacja, musi być juz bardzo źle...koryto się kończy, widoczoczny ogólny obłęd w aparacie administracyjnym wszelkich szczebli. Orkiestra przygrywa.
~WICIE ROZUMICIE 19-03-2015 20:25
Rozumiem potrzebę zatrudniania zarządu w dużym przedsiebiorstwie czy kopalni ale bez jaj...na basenie?????....Absurdy gorsze niż za komuny.
~ 19-03-2015 20:31
Mamona przysłania nawet pozory przyzwoitości !!!!!!!!!!!!
~Czas 19-03-2015 21:15
Paweł Kukiz ! Czas na Zmiany, odwagi!
~reu 19-03-2015 21:49
Papaj, Sajnog - kto następny do koryta?
~JG 19-03-2015 22:34
Niech Wrocław zabiera swoich "expertów" do siebie. Znaleźli sobie miejsce do rozdawania posadek. Dostali kopa w d... w ostatnich wyborach to kombinują teraz w inny sposób. Na czym Jelenia Góra tylko traci. Na takich skuteczne są jedynie metody fizyczne.
~ 20-03-2015 6:13
Szczury pierwsze uciekają z tonącego statku a wychodzi na to że Miłosz Sajnog takim SZCZUREM jest !!!!!!
~Pi 20-03-2015 9:04
No to jeszcze do 'opłacenia' został Wrotniewski. Ciekawe jakie koryto obsiądzie - może awansuje na prałata w Pankracym ??? (po nominacji politologa na wiceprezesa wszystko jest możliwe)
~Kotek 20-03-2015 22:43
Dlaczego Zawiła nie wziął do siebie swojego wielkiego przyjaciela,fachowca o bywałem talencie.O którego biją sie wszyscy na około oprocz mieszkancow Szklarskiej Poreby.Mowie o łysym i szvzerbatym Sokolinskim?.
~wydojony przez obecną władzę 21-03-2015 2:41
Stawiam na młodych'wykształconych' i rodem jeleniogórzanin z pomyślunkiem.moje gratulacje.panie Sajnog tak trzymać.pozdrawiam
~tom 21-03-2015 10:29
Stawiać na młodych ta ale nie na starych młodych on już był i zapewne niektórym żal ale liczą na coś nowego dla siebie po objęciu nowej posady przez Sajnoga
~cieplicc 23-03-2015 14:53
psy szczekają a karawana jedzie dalej "po trupach" do celu ...
~Typ 7-04-2015 18:19
Typowe działania władzuni, czas się otrząsnąć, władza do budowy dróg, tam jest ich miejsce.
~ 8-04-2015 6:09
Miłoszek uwija sobie gniazdko , myślę że tylko do wyborów a potem ma szczaw
~TEYO 8-04-2015 20:48
A jak pęsie i stanowiska rosą . PROSZĘ O PODWYŻKę czynszu i za śmici ze dwie stówki . JAK SIĘ BAWIĆ TO SIĘ BAWIĆ , na naszych garbach !!!PO gorą !!!
~TEYO 8-04-2015 20:54
A Wy dalej myślicie , że wpadka z liczeniem głosów to tylko błąd informatyczny ???? Życzę powodzenia w najbliższych wyborach . Już przetestowano waszą reakcję . Troszkę pokrzyczymy na forach i sprawa ucichnie , a elita bawi się dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Likwidacja schroniska

Malarstwo zauroczonych Karkonoszami

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Victoria pokonała ekipę z Marciszowa

Stadion nie dla kibiców – jak długo? [aktualizacja]

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
191
Tak
45%
Nie
41%
Nie wiem
14%