MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mikołajkowy turniej przedszkolaków w SP7

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 21 grudnia 2014, 8:24
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 grudnia 2014, 7:44
Autor: Manu
Fot. Archiwum SP 7
Do kalendarza imprez organizowanych przez jeleniogórską Szkołę Podstawową nr 7 na stałe zapisała się Gwiazdka z Mikołajem na Sportowo, której druga edycja odbyła się w miniony piątek (19.12) w sali gimnastycznej. Mikołajkowy turniej sportowy zgromadził ponad 60 zawodników z okolicznościowych przedszkoli. Imprezę uświetniła także wizyta Św. Mikołaja.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników kilka konkurencji sportowych zawierających elementy gier bieżnych, rzutnych, skocznych oraz siłowych. Jedną z nich był “sprawnościowy tor”.

Jak mówi wicedyrektor “Siódemki” Bogusława Kapelarz, impreza łączy element współzawodnictwa z doskonałą zabawą, ma na celu także propagowanie zasad prawidłowego i bezpiecznego kibicowania. Grupy przedszkolne nagradzane są dyplomami uznania, a uczestnicy obdarowani przez Św. Mikołaja świątecznymi paczkami.

Mali sportowcy z entuzjazmem i radością brali udział w konkurencjach, pokazując prawdziwego ducha sportowej rywalizacji. W tegorocznej edycji wystartowały dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2, Miejskiego Przedszkola nr 4, Miejskiego Przedszkola nr 27 “Okrąglaczek” oraz Oddziału Przedszkolnego w SP nr 7.

- Nasza “Gwiazdka na sportowo” to moc zabawy, radości i uśmiechu. Małym uczestnikom towarzyszyły duże emocje – relacjonuje nauczyciel wychowania fizycznego Jarosław Wilusz, który jest pomysłodawcą i koordynatorem imprezy. - Każdy przedszkolak miał okazję w świątecznym klimacie bawić się i rywalizować na sportowo wspólnie z innymi rówieśnikami.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Oswajanie stresu

Pociągiem pojedziemy do Skalnego Miasta

Przedsiębiorczość mają we krwi

Zmiany w oświacie  

Pożar w Staniszowie

Wystawa Inspiracje w Książnicy Karkonoskiej

Otwarte progi uczelni

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
593
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%