MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Mikołajkowe talenty w „Mechaniku”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 7 grudnia 2011, 8:33
Aktualizacja: 8:33
Autor: Organizator
Fot. Organizator
Wczoraj z okazji mikołajek w Zespole Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze odbyła się II Edycja Konkursu Szkolnego „Mam Talent”. Organizatorem i pomysłodawcą była p. Małgorzata Wieczorek nauczycielka wychowania fizycznego oraz p. Iwona Janicka nauczycielka języka polskiego i opiekun świetlicy szkolnej. Przy organizacji pomagał samorząd szkolny, szkolne koło TPD oraz uczniowie.

Spośród 14 występów uczniów ZST „Mechanik” zaprezentowano następujące talenty: wokalny, taniec mima, prezentacja z klubu skuterowego, parkour i sky walkers, akrobacje rowerowe, freestyle piosenka, wykonanie kabaretowe piosenki, film przygotowany przez klub filmowy z naszej szkoły, taniec z ogniami, prezentacja lotów szybowcowych, wirtualna gymkhana. Cześć występów pokazywana była na żywo, natomiast część ze względów technicznych w formie multimedialnej.

Zwycięzcą został Paweł Struzik z klasy 2d, który zaprezentował się wokalnie /rap/. Drugie miejsce zajęła klasa 2a prezentując krótki filmik o szkole, co spotkało się z dużym aplauzem. Opiekunem klubu filmowego jest p. Mateusz Kaczmarek nauczyciel języka polskiego. Trzecie miejsce zajął Adrian Kołodziejczak, maturzysta z klasy 4c który wykonał nagrodzony aplauzem taniec mima. Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni.

Nagrody sponsorowali: Rada Rodziców, szkolne koło TPD. Dodatkowo atrakcyjne nagrody dla pierwszego i drugiego miejsca ufundowali: Hotel Gołębiewski z Karpacza – wejście dla dwóch osób do Parku Wodnego Tropikana w Karpaczu oraz zaproszenie dla dwóch osób na słodki poczęstunek od cukierni Bristolka w Jeleniej Górze.

W przerwie występów zaprezentował się szkolny zespół muzyczny E=MC2. Opiekunem jest p. Paweł Wrocławski, który akompaniował części występów wokalnych. Konkurs udał się przede wszystkim dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów którzy pomagali przy organizacji.

W marcu 2012 roku w ZST „Mechanik” odbędzie I Edycja międzyszkolnego Konkursu „Mam Talent” w której zaprezentować się będą mogli wybrani przedstawiciele spośród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z Jeleniej Góry. W najbliższym czasie zostaną przesłane do szkół zaproszenia do udziału w konkursie. Impreza ma na celu promowanie zainteresowań młodzieży, pokazanie talentów w wielu dziedzinach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Inwestycje wodno–kanalizacyjne we Wleniu

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~:*:*:* 7-12-2011 9:11
No no Mechanik to fajna szkoła!!!! Pozdrowienia Dla pana pedagoga z Mechanika !!!:)
~;) 7-12-2011 16:50
Gratulejszyyyn dla Pawła oczywiście ; *********** Nie mogło by byc inaczej :):***
~elektronik 7-12-2011 17:50
szczerze to gratuluje wam organizacji... niestety elektronik jest na tyle nudną szkoła ze nie ma szans by cos takiego sie udało ;/ niestety uczniowie nie ogarnieci i nauczyciele tez ;/ coż chciał bym to zobaczyc :)
~ 7-12-2011 19:39
Nie wierzę, czyżby Jelonka pozyskała w końcu porządny aparat foto?
~Kaśka 7-12-2011 20:13
Super impreza!Gratulacje dla zwycięzcy i wszystkich uczestników:*
~~~~ 7-12-2011 20:50
SUPER!! Gratulacje, wiecej takich działań !!
~ponurak 7-12-2011 22:27
talenty... okej dobrze że w naszej szkole coś się dzieje, szkoda tylko że mówi się o niej kompletnie jednostronnie w samych superlatywach, nikt nie odważy się podjąć negatywnych tematów ? Tam wyżej pozdrawia ktoś szkolnego pedagoga, pedagoga? wszystkich którzy chodzili do mechana odsyłam na wikipedię pod hasło "pedagog" przeczytać uważnie i obiektywnie ocenić jak bardzo się różni pan R. od tego co wyczytacie. W tej szkole jeśli uczeń ma problemy z nauką, z chodzeniem do szkoły lub stwarza kłopoty wychowawcze z racji swojego negatywnego zachowania, jest przez co niektórych dumnie mieniących się nazwą "pedagog" frustratów , którzy w życiu zawodowym nie osiągneli za wiele i przyszlo im uczyć w szkole przedmiotów zawodowych, traktowany jak odrzut, z nikąd nie ma chociaż próby zrozumienia
~ponurak 7-12-2011 22:31
pomocy, jest skazany na straty i wywalany ze szkoły. Oczywiście są w szkole prawdziwi pedagodzy, którzy oprócz nauki danego przedmiotu, uczą też życia i chociaż czasem są przez uczniów mało pozytywnie odbierani, to właśnie oni robią dla nich najwięcej. Nie pozdrawiam szkolnego "pedagoga", za to pozdrawiam Pana A.Sz. , Panią od fizyki :) no i panią Anię B. :) bardzo miło wspominam tych ludzi, Chociaż u Pana Sz. z matmą jak to z matmą bywało na bakier :)
~organizator 8-12-2011 1:08
podziękowania dla publiczności - uczniów, dla takich chwil warto organizować takie imprezy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nie ma rady na wandali?

Bezpieczniej nad Kaczawą

Stalowe rumaki w Karpaczu

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
984
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%