MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mikołajkowe odwiedziny w szpitalu

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 8 grudnia 2018, 11:42
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 6:39
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom przy oddziale pediatrii w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej po raz kolejny – wraz z partnerami – umiliło najmłodszym pobyt w szpitalu. Szczytna akcja ma coraz więcej sponsorów, więc prezentów i radosnych chwil w tym trudnym czasie nie zabrakło.
Przede wszystkim zależy nam na tym, aby dzieci jak najszybciej wróciły do zdrowia. Jest to marzenie dzieci i nasze. Każde dziecko uśmiechnięte, radosne na pewno wróci do zdrowia szybciej - argumentowała inicjatywę Mikołajek w szpitalu Anna Sinica, prezes SPChD.

W trakcie spotkania pacjenci z oddziału pediatrii i chirurgii dziecięcej mieli okazję, wraz z animatorkami i rodzicami wykonywać ozdoby świąteczne, które mogły zabrać do domu lub ozdobić oddziałową choinkę. Było też skręcanie balonów oraz mnóstwo prezentów od różnych osób i instytucji, które wsparły działalność stowarzyszenia. Po raz kolejny pediatrię odwiedzili strażacy ochotnicy z Wiejskiej, w tym Święty Mikołaj.

Wszystkie dzieci są grzeczne, a tym chorym należy przynosić radość, że ktoś o nich pamięta - powiedział św. Mikołaj z OSP Wiejska.
Serdecznie dziękuję następującym osobom. To: Donna Jur, Maria i Leszek Malkiewicz, Dorota Stasiak, Tomasz Tuzel, firma Mobile Football Marek Siatrak i animatorki, OSP przy Wiejskiej, Straż Miejska, CH TESCO, KPSW WP-T kierunek pielęgniarstwo, Jelenia Plast, Leroy Merlin oraz osobom prywatnym - dodała Anna Sinica.

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
0
0%
Dziwi
2
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozmowy z malarzem

Zamknięty szlak w rejonie Szklarki

Podpisali porozumienie  

Wsparcie strajkujących

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Protest oświaty

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Użytkowanie wieczyste, a prawo własności

Sonda

Sezonowa zmiana opon powinna być obowiązkowa?

Oddanych
głosów
1291
Tak
70%
Nie
24%
Nie wiem
6%