MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mikołajki z lotką i rakietą

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 3 grudnia 2007, 17:44
Aktualizacja: 18:00
Autor: Łukasz Stawski
Fot. archiwum klubu
Klub Sportowy Chojnik Jelenia Góra był gospodarzem mikołajkowego turnieju badmintona, który dla grupy młodzików, juniorów młodszych oraz juniorów był jednocześnie Indywidualnymi Mistrzostwami Dolnego Śląska 2007. Najmłodsi zawodnicy walczyli w Cieplickich na sali wydziału zamiejscowego Politechniki Wrocławskiej zaś pozostałe grupy walczyły w SP 1 w Piechowicach.

Na obu salach rywalizowało blisko 60 zawodników i zawodniczek z klubów z Milicza, Bogatyni, Sobótki, Wałbrzycha, Bolesławca oraz Jeleniej Góry. Bardzo cieszy duże zainteresowanie ze strony dzieci, które pomimo bardzo młodego wieku dzielnie walczyły nie ukrywając emocji po przegranych meczach – na ich twarzach pojawiały się łzy.

Najmłodszym zawodnikiem całego turnieju był sześcioletni Łukasz Cimosz, który dzielnie stawiał czoła zawodnikom starszym nawet o cztery lata.

Wyniki turnieju Cieplice

Kategoria dziewczęta do 96r
1. Daria NIELUBIŃSKA
2. Patrycja BEDNAREK
3. Angelika KOSELSKA

Kategoria dziewczęta 97–99r
1 Jagoda GOLDWASSER
2. Alicja CHUTKIEWICZ
3. Oliwia SOCHA

Kategoria chłopcy do 96r
1. Łukasz BABUL
2. Piotr MUSZŃSKI
3. Kacper JANUSZ

Kategoria chłopcy 97–99r
1. Piotr MUSZŃSKI
2. Jędrzej NOWAK
3. Piotr GAJDA

Turniej w sali SP 1 w Piechowicach

Kategoria Młodziczka:
1. Paulina KACZOROWSKA – KS Chojnik Jelenia Góra
2. Kinga ROGALSKA – UKS 2 Sobótka
3. Kinga BARNA – UKS 2 Sobótka

Kategoria Młodzik
1. Arkadiusz SŁUPEK – KS Chojnik Jelenia Góra
2. Marcin NOWAK – Bogatynia
3. Dawid PATRZAŁEK – Bogatynia

Kategoria Juniorka Młodsza
1. Urszula NOWAK – Bogatynia
2. Melania KOZDRA – KS Chojnik Jelenia Góra
3. Agata JOHN – KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria Junior Młodszy
1. Marcin URAM – KS Chojnik Jelenia Góra
2. Mateusz PIETRUSZKA – KS Chojnik Jelenia Góra
3. Wojciech CERAZY – Milicz

Kategoria Juniorka
1. Beata KORKUŚ – KS Chojnik Jelenia Góra
2. Emilia GOLDWASSER – UKS 2 Sobótka
3. Natalia PAŁASZ – Bogatynia

Kategoria Junior
1. Artur KORBA – KS Chojnik Jelenia Góra
2. Adam BUŁAT – KS Chojnik Jelenia Góra
3. Dominik STANISZEWSKI – KS Chojnik Jelenia Góra

Ogłoszenia

Czytaj również

IV Mistrzostwa Czerwonego Pantofla – Downhill Derby  

Szachowy turniej Jelonka Open

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Łukasz C 3-12-2007 18:11
Super turniej bardzo mi sie podobało
~ 4-12-2007 11:12
brawo Artur wreszcie byłeś lepszy od Dominika
~mamutek 4-12-2007 12:53
gratuluję wszystkim, zawody super, choć nie obyło się bez emocji i dziękujemy za prezenty Mikołajkowe
~Artur_Mx_1 4-12-2007 21:16
Heh, starałem się być lepszy:P... Zobaczymy jak nam pójdzie na największym Polskim turnieju badmintona w Warszawie :)
~kamyk 12-12-2007 11:45
wielkie gratulacje dla zwycięzców - szczególnie dla mojego Piotrusia :) Turniej jak zawsze doskonale przygotowany, dużo wrażeń,emocji...Brawa dla organizatora :) Nawet Mikołaj odwiedził wszystkich z prezentami
~xX_kisiel_xX 5-04-2008 22:01
a ja byłem w piechowicach ale niezostałem do konca :(

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Dyski do remontu

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Wybory: Zwycięstwo PiS

Kto do Senatu?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%