MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Mikołaj za kierownicą autobusu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 8 grudnia 2011, 9:39
Aktualizacja: 9:40
Autor: Angela
Fot. Organizator
Wiele radości przyniósł w miniony wtorek Mikołaj z koszem słodyczy, który przez kilka godzin jeździł po mieście świątecznie udekorowanym autobusem MZK linii C1.

Pomysł Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego na mikołajkowy kurs cieszył się ogromnym uznaniem szczególnie najmłodszych pasażerów. Mikołajowy kurs szóstego grudnia to już tradycja przewoźnika. Od lat kierowcy przebierają się za św. Mikołaja i wożą pasażerów za darmo, a najmłodszych obdarowują słodyczami. W tym roku swoistym pomocnikiem świętego Mikołaja była firma Carrefour, która przekazała dla dzieci czekoladowe cukierki i galaretki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolejne roje pszczół

Tak nie wolno parkować!

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~bywalec 8-12-2011 10:47
Widać kostium made by market. Mnie te sztuczna broda drapała po paru minutach a biedaczyna musiał w niej pół dnia wytrzymać - szacun :-)
~ 8-12-2011 11:07
ale darmowa linia autobusu hahaha C1 zawsze było darmowe i zawsze jezdził do 'Kerfura' hahaha
~malgoska 8-12-2011 11:33
a przystojniejszego mikolaja nie bylo?
~rymcymcymcym 8-12-2011 12:07
Hm, sprayowcy lepiej udekorowaliby ten autobus... ;)
~brawo 8-12-2011 13:04
fajne:) brawa za pomysł:)
diablica 8-12-2011 15:10
na każdym kroku słowa krytyki - że nie taki kostium, to że zawsze jeździ ten autobus za darmo... a może by tak szanowni jelonkowicze raz się tak po prostu najzwyczajniej w świecie po prostu ucieszyli, że ktoś robi coś dla kogoś za darmo? że z własnej kieszeni daje na słodycze i strój? co z tego, że są tanie - ważne przecież, że są!
~do ~malgoska 8-12-2011 18:51
A u Ciebie pewnie inteligencja tak wysoka jak pokojowa temp.
~do malgoska 8-12-2011 19:19
To najprzystojniejszy Mikołaj, a już na pewno jeden z najprzystojniejszych i najbardziej uprzejmych i sympatycznych kierowców MZK.Bravo dla pomysłodawców.
~~~niewiedząc 8-12-2011 19:40
Świetny pomysł ........!!!!!!!
~toxo 8-12-2011 20:59
super kierowca, super pomyśl,więcej takich akcji.Pozdrawiamy słodkiego Mikołaja, pełen szacun dla akcji :)
~seee 8-12-2011 21:44
Prymitywne ale sympatyczne :)
~............ 9-12-2011 6:08
To bardzo fajny kierowca, chyba najuprzejmiejszy i najinteligentniejszy ze wszystkich kierowców MZK. I przystojny od zawsze. ;-)
~ 9-12-2011 6:52
ten mikołaj był super nie tylko najmłodsi dostawali culierki ale mikołaj nawet zatrzymał autobus i mi dał cukierka dzieki sw mikołaju;] super pomysł!!!!!!!!!!
~ 9-12-2011 8:28
Swietny pomysl, Mikolaj bardzo przystojny a malkotentom GWIZDY.
~x 9-12-2011 10:06
broda na sznurku, autobus z ludzmi, jaja ktos sobie zrobil. czy ten "RUCHOMY" gadzet w okolicy twarzy to bezpieczna sprawa? szkoda bylo kasy by w autobusie byl ktos w stroju mikolaja ale jako dodatkowa osoba? za komorke jest kara i punkty ale za robienie cudaka z kierowcy, co nie bylo bezpiecznym dla ludzi to OK!
~cieplicz.07 9-12-2011 10:10
Awans dla kierowcy w przebraniu św. Mikołaja. Mało jest uprzejmych kierowców w MZK ale są wyjątki i dowodem tego jest kierowca, Pan J. z Jeleniej Góry :) Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych do ludzi!
~do x 9-12-2011 10:19
bujaj się pajacu, nie czujesz luzu, masz problem ale tylko i wyłącznie z sobą, najlepiej wyjedz z miasta buhahaha

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Bike Maraton 2020  

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Magistrat do remontu

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
296
Tak
48%
Nie
40%
Nie wiem
12%