MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mikołaj w jeleniogórskim domu dziecka

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 8 grudnia 2014, 8:44
Aktualizacja: 8:46
Autor: 112
Fot. KMP Jelenia Góra
Jeleniogórscy policjanci po raz kolejny spotkali się z podopiecznymi domu dziecka z okazji „Mikołajek” , nad którym to honorowy patronat sprawuje Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze. Wizytę dzieciom wraz z policjantami złożył Mikołaj, który wręczył im słodycze.

W piątek (5.12) przedstawiciele jeleniogórskich policjantów i pracowników policji po raz kolejny w tym roku spotkali się z podopiecznymi Domu Dziecka w Jeleniej Górze z okazji „Mikołajek”. Wizytę dzieciom wraz z mundurowymi złożył również Mikołaj, który wręczył im słodycze.

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zorganizowali we własnych szeregach zbiórkę pieniędzy. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zorganizowanie zimowego wypoczynku dla dzieci.

- Pieniądze w imieniu jeleniogórskich funkcjonariuszy na ręce dyrektor Żanety Babul przekazał zastępca komendanta mł. insp. Piotr Wałczyk. Od kilku lat w akcji tej uczestniczy również związek zawodowy jeleniogórskich policjantów, który w tym roku również dołożył swoją cegiełkę do zorganizowania ferii dla podopiecznych domu dziecka – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Od jutra z nowymi przystankami

Maroko w Casparze jeszcze do 15 grudnia  

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Klub seniora zaprasza

Teatr z połową dofinansowania!  

Rok niespełnionych obietnic

Wyborcze obiecanki cacanki

4 pomysły na biżuterię jako prezent na święta

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
934
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%