MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mikołaj w jeleniogórskim domu dziecka

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 8 grudnia 2014, 8:44
Aktualizacja: 8:46
Autor: 112
Fot. KMP Jelenia Góra
Jeleniogórscy policjanci po raz kolejny spotkali się z podopiecznymi domu dziecka z okazji „Mikołajek” , nad którym to honorowy patronat sprawuje Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze. Wizytę dzieciom wraz z policjantami złożył Mikołaj, który wręczył im słodycze.

W piątek (5.12) przedstawiciele jeleniogórskich policjantów i pracowników policji po raz kolejny w tym roku spotkali się z podopiecznymi Domu Dziecka w Jeleniej Górze z okazji „Mikołajek”. Wizytę dzieciom wraz z mundurowymi złożył również Mikołaj, który wręczył im słodycze.

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zorganizowali we własnych szeregach zbiórkę pieniędzy. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zorganizowanie zimowego wypoczynku dla dzieci.

- Pieniądze w imieniu jeleniogórskich funkcjonariuszy na ręce dyrektor Żanety Babul przekazał zastępca komendanta mł. insp. Piotr Wałczyk. Od kilku lat w akcji tej uczestniczy również związek zawodowy jeleniogórskich policjantów, który w tym roku również dołożył swoją cegiełkę do zorganizowania ferii dla podopiecznych domu dziecka – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Większość za zmianą

Kolizja dwóch aut

Uszczypliwe uwagi kierowców MZK  

Instrukcja obsługi gości  

Samorząd dopłaca do studni

Jeleniogórska PO wspiera Siemoniaka

Aktywne soboty

Selfie wstydliwe?

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
660
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%