MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mikołaj, paczki i dużo wspaniałej zabawy

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 2 grudnia 2018, 6:25
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 grudnia 2018, 10:24
Autor: WAC
Fot. WAC
Pięćdziesięcioro dzieci z rodzin objętych wsparciem przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej bawiło się wczoraj (1.12) na zabawie mikołajkowej.

Imprezę, która odbywa się cyklicznie od kilku lat, w tym roku zorganizowano w Młodzieżowym Domu Kultury. Dzieci w wieku 6 – 12 lat bawiły się przy muzyce oraz brały udział w zabawach i konkursach. Każde z dzieci otrzymało paczkę, wręczoną przez Mikołaja W każdej z nich znalazły się zabawki, słodycze i wyprawki szkolne. Każde dziecko otrzymało też talon na 50 złotych do jednego ze sklepów z artykułami dziecięcymi.

- Inicjatywa wyszła od św. Mikołaja, który zadzwonił do nas z Laponii i zapytał, czy w Jeleniej Górze są grzeczne dzieci i w potrzebie więc odpowiedzieliśmy na ten apel – mówi dyrektor MOPS Wojciech Łabun. - Ideą jest, aby dzieci z rodzin objętych naszym wsparciem miały też trochę radości. Paczki przygotowywane są konkretnie pod wiek dziecka, tak aby jak najbardziej odpowiadały potrzebom danej rodziny. W tym miejscu chciałem podziękować swoim pracownikom, którzy zaangażowali się w organizację zabawy oraz sponsorom.

Impreza odbyła się dzięki wsparciu finansowemu jeleniogórskiego samorządu oraz sponsorów: Galerii Nowy Rynek, Galerii Sudeckiej, Cukierni „Bristolka”, Cukierni „Rumin”, Term Cieplickich, Hurtowni Owocowo – Warzywnej „Jelfruit”, Auchan, Intermarche, PZU, „Simet” S.A., Jelenia Plast oraz Tadeusza Gołębiewskiego

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głosy za strajkiem?

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Wiosna w „ósemce”

Wszyscy za strajkiem

Wiosna Kresowa z Agatem

Żeromalia na filmowo

Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w Stomatologii Bez Bólu

Domino IV  

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
613
Tak
62%
Jest dobrze, jak jest
14%
Nie
23%
Nie ma zdania
1%