MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mikołaj obdarował dzieci z cieplickiej świetlicy

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 7 grudnia 2014, 9:01
Aktualizacja: 9:06
Autor: rylit
Fot. rylit
W piątkowy wieczór (5.12) w świetlicy przy parafii św. Jana Chrzciciela w Jeleniej Górze–Cieplicach gościł Mikołaj. Dzięki łańcuchowi dobrych ludzi, około 40 dzieci otrzymało od niego prezenty w postaci zabawek i słodyczy.

Do tak radosnego wydarzenia mogło dojść dzięki zaangażowaniu pracowników świetlicy z opiekunem o. Łukaszem Porąbką oraz młodych wolontariuszy.

Jak co roku, w akcję mikołajkową i świąteczną zaangażowała się Rada Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry „Uzdrowisko Cieplice” oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Wodnik” z Jeleniej Góry, które ufundowało prezenty.

Zanim jednak najmłodsi je otrzymali, część z nich wystąpiła w spektaklu, zrealizowanym w ramach projektu Przystani Twórczej Cieplickiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze „Nie tchórz – Przystań i Twórz”.

Młodzi aktorzy, którym przedstawienie pomogła przygotować opiekunka Maria Jęczmyk, zaprezentowali bajkę w języku angielskim. Spektakl został nagrodzony oklaskami przez pozostałe dzieci oraz zaproszonych gości.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O jeleniogórskim rynku

Z Mikołajem na pediatrii

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Barbórkowa feta

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Karpacz rezygnuje z fajerwerków

Wymiana wiat przystankowych

Zabarwiona woda, będzie krążyć w sieci...  

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
791
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%