MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mikołaj obdarował dzieci z cieplickiej świetlicy

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 7 grudnia 2014, 9:01
Aktualizacja: 9:06
Autor: rylit
Fot. rylit
W piątkowy wieczór (5.12) w świetlicy przy parafii św. Jana Chrzciciela w Jeleniej Górze–Cieplicach gościł Mikołaj. Dzięki łańcuchowi dobrych ludzi, około 40 dzieci otrzymało od niego prezenty w postaci zabawek i słodyczy.

Do tak radosnego wydarzenia mogło dojść dzięki zaangażowaniu pracowników świetlicy z opiekunem o. Łukaszem Porąbką oraz młodych wolontariuszy.

Jak co roku, w akcję mikołajkową i świąteczną zaangażowała się Rada Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry „Uzdrowisko Cieplice” oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Wodnik” z Jeleniej Góry, które ufundowało prezenty.

Zanim jednak najmłodsi je otrzymali, część z nich wystąpiła w spektaklu, zrealizowanym w ramach projektu Przystani Twórczej Cieplickiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze „Nie tchórz – Przystań i Twórz”.

Młodzi aktorzy, którym przedstawienie pomogła przygotować opiekunka Maria Jęczmyk, zaprezentowali bajkę w języku angielskim. Spektakl został nagrodzony oklaskami przez pozostałe dzieci oraz zaproszonych gości.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bilety MZK też podrożeją?

Trwa remont drogi Radomierz – Janowice

Bus był zepsuty?

Wokół wotum zaufania

Co wpływa na cenę ubezpieczenia na życie?

Klub seniora poczeka...

Wędrówka na Grodną

PiS apeluje do mieszkańców

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
629
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%