MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 5 sierpnia
im. Mariana, Marii, Stanisława

Mikołaj nie zapomniał o Goduszynie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 12 grudnia 2011, 9:48
Aktualizacja: 9:52
Autor: Robert Obaz
Fot. Organizatorzy
Już po raz drugi Stowarzyszenie Goduszyn wraz z rodzicami zorganizowało zabawę™ mikołajkową… dla najmłodszych mieszkańców tej części Jeleniej Góry.

Radości było co niemiara, o czym świadczy uśmiech tych, dla których impreza została przygotowana. Dzięki uprzejmości Michała Łojewskiego, który udostępnił salę, pomocy Wojciecha Chadży, dzięki któremu dzieci mogły bezpiecznie dojechać i wparciu Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w Jeleniej Górze, mieszkańcy Goduszyna, jednej z najpiękniejszych dzielnic Jeleniej Góry, zapewnili niezapomnianą…zabawę™ dzieciom.

Konkursy, występ czarodzieja, prezentacja ozdób choinkowych wykonanych przez najmłodszych i oczywiście wizyta Mikołaja, który szczodrze rozdawał prezenty uczestnikom, to wszystko towarzyszyło trzygodzinnej zabawie. Dzieci miały okazję™ wspólnie pośpiewać‡ i potańczyć, jak również zaprezentować‡ swoje talenty.

W zabawie uczestniczyli także rodzice, dziadkowie, oraz młodzież z Goduszyna, która zawsze chętnie i czynnie włącza się™ w organizacje różnych imprez. Takie spotkania, w których uczestniczą… mieszkańcy i przyjaciele przyczyniają się do budowania wspólnot. Jesteśmy przekonani, że za rok Mikołaj znów zawita do najmłodszych mieszkańców Goduszyna i wspólnie będą… się™ bawić‡ przynajmniej tak dobrze jak w tym roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Dla młodych rolników

Są dopłaty do lasów

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Marcin73 12-12-2011 10:12
Cieplice pozdrawiają Goduszyn. Brawo Robercie - tak trzymać. Pozdrawiam, Marcin Kaflik "Miłośnicy Cieplic"
~doryc 12-12-2011 12:32
fajnie ,że są jeszcze ludzie, którym chce się jeszcze coś robić oby więcej takich. Pozdrawiam Goduszyn
~:) 12-12-2011 16:41
Ostatnimi czasy dużo imprez się dzieje w naszym regionie, to dobrze ;) Uwierzcie, że dla niektórych maluchów to były jedyne podarki, podziwiam organizatorów z wszelakich mieścin i miejscowości :)
~... 13-12-2011 11:17
Super Panie Robercie....nareszcie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu....Fajnie że działacie dla dzieci i dla Goduszyna....Widać na tych buziach naprawdę szczerą radość....Pozdrawiam z kraju reniferów .......tych z zaprzęgu Mikołaja.....Kasia Nowak....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

Radośnie i bezpiecznie

Śmierć na żwirowni

Chcesz wymienić piec? To informacja dla Ciebie!  

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
826
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%