MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Migawka” – zatrzymaj czas

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 8 października 2009, 9:26
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 października 2009, 8:35
Autor: rylit
Fot. dtp
Organizatorzy Foto–ruszenia, którego kolejne odsłony trwają w jeleniogórskich lokalach, zaprasza jutro na… projekcję filmu, która odbędzie się o godz. 18 w Książnicy Karkonoskiej.

„Migawka” to tytuł dokumentu Konrada Przezdzięka, który zajął się lokalną fotografią na styku dwóch technologicznych epok: analogowej i cyfrowej. Film jest także swoistym wyrazem pamięci dla twórców starszego i średniego pokolenia, którzy na ekranie opowiadają, jak fotografowało się kiedyś. Dokument ilustrują archiwalne, jak i współczesne zdjęcia z Jeleniej Góry i okolic.

Występują: Janina Hobgarska, Wacław Narkiewicz, Jerzy Wiklendt, Jan Kotlarski, Tadeusz Biłozor, Cezary Wiklik, Jacek Szczerbaniewicz i Jacek Jaśko. Początek projekcji 9 X o godz. 18 w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej. Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bezpieczne wakacje – działania policji

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Rój pszczół na 1 Maja

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 15-10-2009 22:00
Panie Konradzie - czy film "Migawka" będzie kiedykolwiek powtórzony? Nie obejrzałam, bo nie naprawdę nie mogłam. Zawsze przychodzę jak są pokazywane Pana filmy (a potem marudzę coś tam na portalu). Albo - czy może kiedyś, w przyszłości, będzie dodana do Cyfrowej Biblioteki Dolnośląskiej, tak jak "Magiczna Góra"? Bardzo chciałabym to zobaczyć. <br><br> <i> Będzie w BWA:-) o terminie powiadomię - pozdrawiam </i>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Parkingi: ważne plany

Wreszcie wakacje!

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Zlot Zabytkowych Mercedesów 2019  

W obronie połączenia kolejowego

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1039
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%