MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Michał Żurawski w Liceum im. Norwida

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 12 marca 2017, 8:36
Aktualizacja: 8:45
Autor: Aleksandra Michalska
Fot. Użyczone
Społeczność cieplickiego „Norwida” miała ogromną przyjemność gościć u siebie wyjątkową osobę. Tym niezwykłym gościem był Michał Żurawski. Aktor znany z takich filmów, jak „Czarny” czy nominowany do Oscara film „W ciemności”, podzielił się swoimi przeżyciami i doświadczeniami.

Michał Żurawski chętnie odpowiadał na wszystkie nurtujące uczniów pytania, dotyczące aktorstwa, doświadczeń w życiu zawodowym oraz jak wpłynęło to na jego życie prywatne. Gość rzucił zupełnie inne światło na aktorstwo twierdząc, że wbrew pozorom ten zawód nie zawsze wiąże się ze sztuką i artyzmem, a tak naprawdę jest rzemiosłem. Aktor przekonywał, że aby odnieść sukces liczy się nie tylko ciężka praca czy odrobina szczęścia, ale także bycie sobą bez względu na przeciwności losu i walka o swoje marzenia. Bezsprzecznie zainspirował wszystkich swoją historią i zmotywował do pracy nad sobą i swoimi celami.

Mogło to być wyjątkowo ważne dla maturzystów, którzy mają w niedalekiej przyszłości wiele trudnych wyborów i momentów zwątpienia. Spotkanie z Michałem Żurawskim z pewnością zostanie bardzo dobrze zapamiętane przez nauczycieli i uczniów. Bez wątpienia wielu z nas zainspirował i sprawił, że mamy jeszcze większą chęć i motywacje do nauki, pracy czy przygotowywania się do matury.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podpisali porozumienie, będą współpracować...  

Tu też ryzykują życie?

Naprawiają kładkę przy Perle Zachodu

Otwarte progi uczelni

List Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, Jerzego Łużniaka do jeleniogórskich pedagogów

ZNP do maturzysty: "Proszę zmienić szkołę"

Protest oświaty

Wielkie sprzątanie – dołącz do tej akcji!

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
803
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%