MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Michał Kamiński o sobie i Janusz Palikot o krzyżu

Wiadomości: Polska
Niedziela, 6 kwietnia 2014, 10:12
Aktualizacja: 11:06
Autor: MT
Fot. admin
Oba filmiki dobitnie pokazują, że politycy nie bardzo przywiązują znaczenie do tego, co mówią przed kamerami i w zależności od sytuacji potrafią szybko zmienić zdanie, nawet fundamentalne dla nich samych. Słowo: odpowiedzialność dla nich nie istnieje.
Miej świadomość – Marek Tkacz, wydawca Jelonki.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolizja trzech aut

Rekordowy zlot harcerzy

Rajd zdewastował las?

Komentarze (8) Dodaj komentarz

rymcycymcy 6-04-2014 11:52
To chyba budujące, że te zmiany poglądów polityków idą zawsze w jednym kierunku ?! :) ...jedni świadomi stają się wcześniej, a innym musi ubyć nieco włosów z głowy, aby pojęli, że w ciemnogrodzie nie ma dla nich miejsca ! :)
~ 6-04-2014 12:53
Po prostu ludzie śmiecie.
~liczyrzepa2014 6-04-2014 13:41
Do rymcy. Twoj relatywizm swiadczy tylko o tobie. Skoro mozna kupic przekonania to biedny jestes. Do kupcow zawsze sprzedawczyki sa zdrajcami wartymi zero. Jednym slowem wiesz juz ile jestes warty :)
~rencista 6-04-2014 17:15
Politycy polscy za grosz nie maja ambicji. licza sie dla nixh tyjko sto;ki i stanowiska patrza aby sie nazrec i napic na nie swoje pieniadze na krzywy ryj, Na zadnba pomoc z ich strony i sejmu liczyc nie mozna, licza sie dla nich tylko pieniadze i kontakty z oligarchami N ie wien kto ich wybiera i za ile chyba ze wybory sa falszowane na wyzszych szczeblach. patrzec jak niedlugo dojdzie bo zajsc jak na Ukrainietrzeba pozbyc sie dziadow,
~JGTadek 6-04-2014 22:28
Szkoda słów na tych Panów. Kropka.
~Stach 7-04-2014 9:28
Wszyscy polityce tacy sami. Ludzie jesteście im potrzebni tylko przy urnach wyborczych. Wypowiedzcie im posłuszeństwo i ich nie legitymizujcie swoimi głosami. Dajmy im wszystkim czerwoną kartkę i zacznijmy wszystko od nowa. Może nowi politycy zrozumieją , że to oni są dla wyborców a nie wyborcy dla nich.
rymcycymcy 7-04-2014 10:46
Drogie dzieci :) ...cały czas pokutuje przekonanie, że politycy to takie dobre wujki, co ładnie wyglądają, mądrze (i niezrozumiale) przemawiają, mają magiczny worek z prezentami i misję robienia wszystkim dobrze ! :) ...Nie prawda ! :) ...zadaniem polityka jest przejęcie władzy i czerpanie z tego profitów ...aby polityk przejął władzę potrzebuje was ...bo jego siła wynika z siły naiwności jego wyborców ! ...skuteczny (czyt. dobry w swoim fachu) polityk, to taki, który za pomocą różnych sztuczek socjotechnicznych wspina się w sondażach i osiąga sukces ...i zupełnie nie ma znaczenia czy używa do tego amatorów ziół, krzyży, tęczy, wiary w zamach, równość społeczną, goły tyłek, czy dziki kapitalizm ...to są tylko narzędzia jego pracy. A praca jak każda inna :)
~michałł 7-04-2014 11:40
Kamiński Palikot to ... z resztą jak 80 tak zwanego Polskiego parlamentu,Polacy wystawiajcie prawdziwych Polaków do wyborów i glosujcie na nich aby odsiać OBCYCH u dajacych Polaków

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mamy zdjęcie czarnej dziury  

Czy jesteście pewni swojej płci?  

Leszek Żebrowski – Czy Żołnierze Wyklęci byli bandytami?  

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Homo Habilis – Człowiek Zręczny – Prehistoria – odc. 3  

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
502
Tak
31%
Nie
64%
Nie mam zdania
5%