MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

„Miasto z klasą” nagrodzone w Warszawie

Wiadomości: JELENIA GÓRA/WARSZAWA
Sobota, 13 listopada 2010, 7:59
Aktualizacja: 8:01
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Marzena Machałek, posłanka i kandydatka na urząd prezydenta Jeleniej Góry, została laureatką drugiego miejsca w ogólnopolskim konkursie na program samorządowy.

Wczoraj w Warszawie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Nasza Ziemia - Samorząd 2010”, który miał na celu wyłonienie najlepszych programów dla gmin i powiatów w Polsce. Służył on także wymianie doświadczeń i pomysłów na funkcjonowanie samorządów i tworzeniu nowoczesnych i skutecznych rozwiązań sprzyjających rozwojowi. Patronat nad konkursem objął prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński – informuje Biuro Poselskie Marzeny Machałek.

Posłanka Ziemi Jeleniogórskiej odebrała wczoraj w imieniu zespołu, który pracował nad programem dla Jeleniej Góry nagrodę za drugie miejsce. Dokument: „Jelenia Góra – miasto z klasą” został doceniony przez ekspertów za innowacyjność i oryginalność oraz elementy wspierające lokalną przedsiębiorczość. Chwalony był przede wszystkim za pomysł na rozwój oparty o naturalny potencjał Jeleniej Góry – kulturę, uzdrowiskowość i turystykę.

– To ogromny sukces i wyróżnienie dla miasta. Nagroda w konkursie to jest zasługą całego zespołu złożonego z ekspertów, przedstawicieli stowarzyszeń i mieszkańców Jeleniej Góry, którzy cały czas zgłaszają uwagi i propozycje do programu – podkreślają współpracownicy posłanki M. Machałek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sytuacja powyborcza w Złotoryi

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Zwycięstwo Trzaskowskiego w powiecie kamiennogórskim

Komentarze (16) Dodaj komentarz

~Obserwatorj 13-11-2010 9:09
Jeżeli patronat objął Jarosław Kaczyński należy przypus...ć, że był to ogólnopolski konkurs PIS-u. A jaki to był "sukces i wyróznienie dla miasta" przekonamy się w nastepną niedzielę, gdzie M. machałek nie ma żadnych szans.
~~~ 13-11-2010 9:42
Niestety nie inaczej tylko był to konkurs PIS-u http://www.marzenamachalek.pl/?id=537&pg=aktualnosci wystarczy kliknąć na obrazek poniżej tekstu
~Obywatel 13-11-2010 9:42
Mimo że był to konkurs PiSu to i tak na tyle tysięcy kandydatów na prezydentów z ramienia PiSu to wielki zaszczyt dla Marzeny Machałek na którą będę głosował bo chce zmienić politykę swojego poprzednika, który chciał uszczęśliwiać mieszkańców galeriami handlowymi a nie zakładami pracy gdzie mieszkańcy w wieku produkcyjnym mogli by godnie pracować i móc wydawać pieniądze w tych galeriach, nie wspominając już o coraz bardziej widocznym ubóstwie i podziale społecznym mieszkańców na biedotę szukającą jedzenia w śmietnikach i bogaczy przejeżdżających luksusowymi samochodami przez miasto.
~belfer 13-11-2010 10:49
Jelenia ,wg MM (podobieńsywo z BB przypadkowe) to miasto z klasą.Którą klasą?Kiedyś na PKP były 3 klasy.Nikt mi nie wmówi,że Jelenia to 1 lub 2 klasa.A jeśli to 3, to wszystko się zgadza.Chyba,że autor sloganu miał na myśli inną klasę.Ale mówienie o klasie ,kiedy się ma brud za paznokciami i wywodzi się z niskiego gminu to wielka przesada.Klasę to mają Paryż,Rzym czy Londyn.Nawet Berlin i Praga chciałyby ją miec.Warszawa to dziura .Jelenia Gora ma klasę z perspektywy kamiennogórzanki.Niech lepiej Jelenia będzie po prostu czystym i przyjaznym miastem na możliwości swojego budżetu ,a nie śmiesznym nadymanym karłem,bez kasy ,który pcha się na europejskie salony w gumiakach,bo ktoś z zaścianka prowadzi grę wyborczą bez patrzenia na realia.
~mjmarko 13-11-2010 10:53
belfer: spoko chłopie, nienawiść do Jarka, która cementuje twą formację przyćmiła Ci rzeczywistość. Pokory i spokoju życzę, albo tak jak Bronek mówi, zgoda buduje.
~hahaha 13-11-2010 12:14
hahahahahahaha hahahahhahahahaha
~piss off 13-11-2010 12:24
Pani Marzeno - widzę, że jest pani bardzo dumna z wysokiej pozycji w konkursie organizowanym przez pana Kaczyńskiego, który w ostatnim czasie wyłącznie bredzi. W pani rodzinnej Kamiennej Górze nie ma już pani szans na ciepłą posadkę, tutaj tym bardziej a o kolejnej kadencji w Sejmie może pani zapomnieć. I co teraz?
~ble 13-11-2010 12:52
do ładnych to ona nie należy
~Baca 13-11-2010 14:04
PS do ble: I do madrych tez...Moze pracowac przy otwartych oknach - spoko oknem nie wyjeci, chyba, ze na korytarz z nuitłą... A tego typu konkursach, gdzie jest aż 2 (dwoje ) starujących to i łatwo sie zajmuje 2 miejsce.
~pkp82 13-11-2010 16:59
potem sie okaze ze drugich miejsc ex equo w Polsce bylo 50 a pierszych 100, i wszystkie programy oczywiscie z PiS u
~MEG 13-11-2010 19:27
Ludzie, czy potraficie wypisywać tylko kąśliwe uwagi? Baca - na jakiej podstawie kpisz z mądrości kandydatki i co to jest "nuitła"? Belfer - przesadziłeś z tym brudem za paznokciami, obrażasz ludzi wywodzących się z "niskiego gminu", bajdurzysz o gumiakach, europejskich salonach, Warszawa to dziura - jesienna depresja Cię dopadła?
~ 13-11-2010 19:49
ta Pani Marzena może na zawsze zostać w Warszawie. Jestem za. Są wolne miejsca w Warszawie po kobietach których Jarek się pozbył, bo błyszczały inteligencją.
~ 13-11-2010 22:17
Co by się nie uczyniło, każdy sukces potraficie anonimowo umniejszyć. Bo inne ugrupowanie. Dajcie sobie na wstrzymanie. Ona dla Jeleniej Góry opracowała ten program. Doceńcie to. Chociaż zapoznajcie się.
~Pani Poseł 14-11-2010 7:20
Czy uczciwie sprawdzono, że podczas sprawdznia prac konkursowych, szef nie był po wpływem, jak sam kiedyś przyznał, lekarstw. Chyba, że jest do tego stopnia dobrze zoreintowany w zyciu Jelonki, ze wszytsko co w Pani programie zostało napisane jemu sie zgadza. Ale przeciez to nieprawda. Oceniano programy za innowacyjnośc, rozdmuchanie, formę, grafikę, a co do konkretów, to o to nie chodziło. Ten konkurs to konkurs fikcji "literackich". Teraz PIS to zestandaryzuje i każe realizować wszędzie bo podane w Pani programie problemy są wszędzie. I taki to jest ten program DLA Jelonki.... Bzdura.
~Ooooo... 14-11-2010 13:53
Ciekawe ... jeśli pani posłanka, nie wygra w Jeleniej Górze, czy prezes też ją wyrzuci jak innych, którzy niby go rozczarowali . To co ostatnimi daniami robi szefostwo PiS jest zatrważające.
~real 14-11-2010 15:37
a może by warto w tekście wspomnieć kto zajął I miejsce ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czyżby Andrzej Duda?

Za nami II tura wyborów  

Polacy wybierają prezydenta (aktualizacja)

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
628
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
13%