MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Miasto ma dbać o giełdę?

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 1 marca 2019, 14:35
Aktualizacja: 14:44
Autor: Jelonka.com & TV Dami
Czy giełda przy ulicy Lubańskiej w Jeleniej Górze ma w perspektywie rację bytu? I czy Miasto powinno w to miejsce inwestować, m.in. w nawierzchnię? O to pytaliśmy jeleniogórzan w programie „Maraton subiektywności”.

Sonda

Czy Miasto powinno inwestować w giełdę przy Lubańskiej?

Oddanych
głosów
1048
Tak
51%
Nie
42%
Nie wiem
8%

Twoja reakcja na artykuł?

13
39%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
6%
Złości
18
55%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Zdalne nauczanie i co dalej?  

Dom kultury w zameczku?  

W niedzielę II tura wyborów. Głosujemy?  

Komentarze (14) Dodaj komentarz

~` 1-03-2019 15:49
Miasto młodych ludzi - duchem.
~przybysz 1-03-2019 16:12
sonda koło najlepszego sklepu w jelonce
~Niech wyłożą pieniądze 1-03-2019 16:48
Handlarze chcieliby zarabiać naszym kosztem. Panowie dziennikarze z Jelonki zupełnie wychodzą z fasonu. A ja chciałbym, by zamiast mieć ciągłe pretensje do mieszkańców, sami za własne pieniądze uporządkowali teren
~~Handlarz 2-03-2019 7:47
do: ~Niech wyłożą pieniądze (16:48)
Jestem na giełdzie co tydzień, i co tydzień mam fajną wypłatę :) Nie muszę pracować poza niedzielami. A koszt to tylko za zatankowanie busa i 30 zł za miejsce na placu z opłatą targową :D Żyć nie umierać. Ale nie skąpię i mógłbym zapłacić te 60 zł za miejsce w poczet inwestycji na giełdzie zeby wc zrobili fajne. Bo za giełdą już się kolejki robią do krzaczków.
~Wiktor z Jeżowa koło Bolkowa 1-03-2019 21:10
Handlarze chcieliby zarabiać naszym kosztem - piękna forma wyrazu . tak mogą wypowiadać się ludzie jedynie istoty nie znający tematu. Więc grzecznie pytam :Czyim kosztem?,twoim?, jakim waszym ??? bo jakie koszty ponosisz ludziku ? , kto lub co zmusza cię do obecności na giełdzie? DŁUGO MYŚLAŁEŚ NAD taką FORMUŁĄ WYRAŻENIA? Jeżeli zabierasz głos to się zastanów gdzie w dalszym ciągu będziesz nabywał jak dotychczas uwielbiane niemieckie śmieci i to w niedzielę kiedy galerie będą nieczynne?Dla nowobogackich miejsce zbiórek. Zastanów się człeku i nie obrażaj ludzi. Stwierdzam że można na miejscu giełdy postawić Biedronkę, Tesco , Makro i wreszcie piękną galerię. Tylko że pod spodem giełdy jest dawne zapomniane wysypisko szpitalnych i miejskich odpadów a wokoło przekształcone gleby, zamiast rolnictwa są piękne prywatne parkingi
~` 2-03-2019 6:59
Jeśli chodzi o ceny w Jeleniej to kupować w tym mieście cokolwiek poza spożywką nie ma sensu nawet gaci.
~Mieszkaniec koło giełdy 2-03-2019 7:13
Całe życie mieszkam tuż przy giełdzie, widzę jak się ona rozwija. Jestem zdania by dalej inwestować w jej rozwój bo wciąż zyskuje popularność z roku na rok przyjeżdża tu coraz więcej ludzi. Ma ona duży potencjał. ~ Należy najpierw wprowadzić podwyższenie nawet 100% jak nie 200% opłat za stoiska. Bo teraźniejsze ceny są śmieszne, ~ Z części pieniędzy ze stoisk zorganizować jakby "fundusz remontowy", ~ Przydałoby się postawić jakiś większy ZADBANY dobrze oznaczony płatny 2 zł wychodek, ~ Należy utwardzić grunt, ~ W przyszłości przydałoby się zbudować niedaleko market z parkingiem z którego parkingu w niedzielę będą mogli korzystać miłośnicy giełdy. Od połączenia ulicy Lubańskiej ze Spółdzielczą zwiększyło się natężenie ruchu i market w tym miejscu na pewno miał by duże powodzenie w tygodniu.
~DIABLOJG 3-03-2019 11:52
Widzę , że ruch w centrum jak diabli, miasto wyraźnie ożyło:)
~jelenia góra 4-03-2019 11:36
Jelenia Góra zrobiła się totalną dziurą, sklepy i usługi padają jak muchy po trutce. W centrum miasta same puste witryny sklepowe, pełno żuli. Brudno na ulicach, nie jest ciekawie w Jeleniej Górze. Młodzi i nie tylko uciekają z miasta do innych miast. Dzisiaj koleżanka mi oznajmiła, że zamyka interes w Jeleniej Górze, bo nie może zarobić na utrzymanie się, to wszystko przykre.
~antyżul na full 7-03-2019 15:53
do: ~jelenia góra (11:36)
POLUBIONE. Jelenia jest i była nieciekawym turystycznie zadupiem w Polsce dla nie wiadomo kogo właściwie. Dla turystów? Nie ma co zwiedzać. Dla młodych? Nudno i niebezpiecznie. Dla starych? Nie. Chyba ze ma ktoś jako tako renome i pozycje społeczna ale wtedy nie ma z kim gadać na poziomie. Dla handlowców? Nie bo wszystkie firmy zakłady upadły. Zachwyty ,,jak pięknie jest położona'' są już passe. Jeszcze 10 LAT TEMU coś się działo a teraz nie ma powodu dla którego chce się tam jechać. Pustki coraz większe nawet w środku dnia. Nikt nie przyjeżdża. Masakra. Wstyd. Żenada. Ohydny śmierdzący zad ta Jelenia.
~MIODEK LIPOWY 4-03-2019 12:50
Jeśli miasto jest właścicielem to oczywiście że powinno zainwestować, przynajmniej w nawierzchnię . Ale to trzeba wymyślić, a jak widać wymyślili tylko opłaty dla stoisk i parkingowe - reszta ich nie interesuje. Ta giełda to odzwierciedlenie naszego miasta - DZIADOSTWO .
~ 6-03-2019 17:00
Na górze giełda jeszcze jako tako a na dole totalny śmietnik przywieziony z niemiec z wystawek lepsze towary są wywalane w polsce na śmietniki.
~...,,,,, 8-03-2019 8:20
Giełda pownna zniknąć Syf i mogiła na giełdzie. A gdzie sanepid jak sprzedają kazurzone jedzenie
~Sos 27-03-2019 15:40
Gielda smieci, pozapychane obrzydliwym brudem strumyki,ludzie zalatwiaja sie po krzakach, pelno Spalin nad miastem .Toni cala gielda.No i Ludzie ktorzy nie wiedza co ze soba zrobic w niedziele.Polaku ,OBUDZ sie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wakacje dla uczniów (jednak) jak zawsze?  

Łacina w szkole obowiązkowa?  

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Czytelniczka: drogo i brudno

Rewaloryzować 500 plus?  

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
22
Tak
45%
Nie
50%
Nie wiem
5%