MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

Miał marihuanę, stanie przed sądem

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 5 lipca 2016, 8:26
Aktualizacja: 8:28
Autor: V–N
Fot. Archiwum
Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 25–letniemu mieszkańcowi Jeleniej Góry Dariuszowi D., któremu zarzucono posiadanie znacznej ilości marihuany.

Dariusz P. 18 grudnia 2015 roku w mieszkaniu przy ulicy Sygietyńskiego w Jeleniej Górze miał w pięciu plastikowych pojemnikach środki odurzające o wadze 344,91 grama, a także wagę elektroniczną i młynek drewniany do mielenia suszu.

- Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu i wyjaśnił, że środki odurzające posiadał na własny użytek. Dodał, że nabył je od nieznanego mężczyzny na terenie Jeleniej Góry – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Violetta Niziołek

- Prokurator złożył wniosek o skierowania sprawy na posiedzenie i wymierzenie Dariuszowi P. uzgodnionej z nim kary jednego roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres trzech lat i grzywny w wymiarze 100 stawek dziennych po 15 złotych oraz orzeczenie nawiązki na cele związane ze zwalczaniem narkomanii w kwocie 2000 złotych, dozoru kuratora sądowego a nadto zobowiązanie do kontynuowania nauki oraz powstrzymania się od używania środków odurzających i nadużywania alkoholu, orzeczenie przepadku środków odurzających i przedmiotów służących do popełnienia przestępstwa – dodaje rzeczniczka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Monitoring w Radomicach

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Wzrost bezrobocia w powiecie lwóweckim

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~noname 5-07-2016 8:50
Darujcie już sobie tą marihuanę, weźcie się za metyl i ludzi, którzy po tym głupieją! ludzie mamy XXI w, świat otwiera się ma marihuanę, zmienia politykę narkotykową, a My dalej w szafie. Całe Stany się legalizują. Sam nie palę i mam to przysłowiowo gdzieś, ale nie mogę już znieść jakimi pierdołami zajmuje się polski wymiar sprawiedliwości i jakie są tego koszty. Dajcie z tego pieniądze chorym, głodnym, potrzebującym! nawet zwierzakom!Co wnosi ta sprawa? Otóż Nic! Każdy, kto chce kupi wszystko i tak, tyle że nielegalnie. Czechy są o wiele mądrzejszym krajem, otwartym na zmiany i potrzeby obywatela. Polska? Zastanawiam się dla kogo ona właściwie już jest...Sądzonemu życzę jak najlepiej bo dostać wyrok za coś takiego jest po prostu śmieszne.
~Edek56 5-07-2016 10:05
... co bardziej nielegalne to wartość na czarnym rynku wzrasta. Im więcej zakazów tym bardziej rośnie szara strefa i zyski. Jeden z lekarzy wypowiadajacy się na temat aborcji stwierdził że jest za. Za po ceny świadczeń jego kolegów w temacie jej usuwania wzrosna.
~...... 6-07-2016 10:22
Całe lata byłam przeciwniczką narkotyków... Jednakowoż jak tak sobie "paczę" ile dziś jest narkomanów, to myślę, że natychmiast powinni wszelakiej maści narkotyki zalegalizować, opodatkować /trudno- wóda i papierosy też mają akcyzy/ i niech nastąpi selekcja naturalna. Dilerzy się skończą, państwo zarobi na 500+, a idioci sami się wykończą. Hołk!
~ 6-07-2016 12:48
Jestem za

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Straty policzone

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Spotkali się z Beatą Kempą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1542
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%