MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“Mężczyzna idealny” wkrótce w Gołębiewskim

Wiadomości: Karpacz
Wtorek, 4 października 2016, 7:28
Aktualizacja: 15:24
Autor: Manu
Fot. Użyczone/Teatr Palladium
Katarzyna Cichopek, Maciej Damięcki, Artur Dziurman i Michał Milowicz to obsada komedii “Mężczyzna idealny” Andrzeja Pacuły w reżyserii Stefana Friedmanna w wykonaniu warszawskiego Teatru Palladium. Spektakl będzie można obejrzeć 12 listopada (w sobotę) o godz. 20.00 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Cena biletów: 90 zł, 70 zł. Rezerwacja – tel.: 533–509–857. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY.

Popularny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy'om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i biogenetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą “wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej “wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości.

Kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości - może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról - jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem.

Jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które będzie można znaleźć odpowiedź w tej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wszyscy za strajkiem

Karty tak, kolory nie

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Kultura żydowska w naszym regionie

Głosy za strajkiem?

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

"ars poetica" z Grażyną Domagalską

Kończy się referendum strajkowe

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
1103
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%