MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“Message Folk” Davida Stepiena w Metaforze

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 4 lipca 2014, 7:48
Aktualizacja: 7:50
Autor: Manu
Fot. Organizator
17 lipca (w czwartek) o godz. 19.00 w Metafora Pub & Restaurant (Plac Ratuszowy 50) gościć będzie David Stepien, muzyk ze Środy Śląskiej, zwycięzca Rawa Blues Festiwal '94, który od ponad 20. lat jeździ po świecie (zwiedził niemal całą Europę, od Hiszpanii po Włochy, Anglię i Szkocję, a także Izrael) i gra na gitarze. Wstęp wolny.

Grał we Francji, Anglii, Szkocji, na wielu festiwalach, w metrze, barach, klubach, pubach, na tarasach oraz w najlepszych klubach “Front Page” z muzykami z wielu krajów świata.

Na przestrzeni lat jego muzyka ewoluowała. Gra mieszankę folku, bluesa i rocka w akustycznym wykonaniu, styl nazwany przez niego “Message Folk”.

David Stepien muzyką zainteresował się już od dziecka. Na początku lat 90. XX wieku pracował we Wrocławiu, gdzie nagrywał podkłady do reklam telewizyjnych i radiowych, zajmował się też zdobywaniem nowych zleceń dla firmy. Spędzał dużo czasu dużo w studiu nagraniowym w firmie, gdzie odbywały się próby, na których grał z kolegami.

W 1994 r. wraz z zespołem głosami publiczności wygrał Rawa Blues Festiwal. Jeździł po Polsce, występował na różnych festiwalach. Jego zespół rozpadł się w 1995 r. Potem grywał na ulicy we Francji i został na Zachodzie. Po kilku latach przeniósł się do St. Malo na południu Francji. Potem zamieszkał w Anglii i Szkocji, aż w końcu powrócił do Polski.

Rezerwacje – tel.: 75-752-28-38; więcej na stronie www.meatforapub.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Dziś wybory do Europarlamentu

KSWiK bez prezesa

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 5-07-2014 2:51
Kolejny wrocławski słoik zagrożony bezrobociem szuka poklasku w naszym mieście. Naprawdę tak źle się dzieje w tym Wrocławiu, że cała tamtejsza hołota rozlewa się po Dolnym Śląsku w poszukiwaniach pracy?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jubileusz koła PTTK

Przed nami 6 dni awangardowej uczty

Laboratorium Szkła coraz bliżej

Majowa ars poetica

Zaczytaj się z Jelonką.com

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
440
Tak
32%
Nie
63%
Nie mam zdania
5%