MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Męskie Granie i Zespół Cree. Podwójna dawka emocji

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 10 listopada 2010, 9:15
Aktualizacja: 11:22
Autor: Agrafka
Koncert duetu Waglewski&Łęczycki odbędzie się 11 grudnia w Filharmonii Dolnośląskiej. W ten sam dzień wystąpi również w FD syn kultowego wokalisty Dżemu (Ryszarda Riedela) Bastek Riedel z zespołem Cree. Organizatorzy przewidzieli karnety dla osób, które pragną wysłuchać obu koncertów i napić się piwa lub wina.

Dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością koncertu twórcy „Męskiego Grania” Wojciecha Waglewskiego i jednego z najlepszych muzyków grających na harmonijce ustnej Bartosza Łęczyckiego, mamy dobrą wiadomość. Ich występ, który jakiś czas temu planowany był w Orient Expressie, odbędzie się 11 grudnia o godzinie 18.00 w Filharmonii Dolnośląskiej.

Fani, którzy zakupili bilety przed koncertem mającym się odbyć 22 października (został przeniesiony z powodu choroby Bartosza Łęczyckiego) nie muszą się martwić. Organizatorzy zapowiedzieli, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

W tym samym dniu w Filharmonii Dolnośląskiej o godzinie 20.00 wystąpi syn legendarnego wokalisty zespołu Dżem (Ryszarda Riedela) Bastek Riedel z zespołem Cree, który wykona piosenki zarówno ze swojego repertuaru, jak i utwory, które niegdyś śpiewał jego ojciec. Bilety w cenie 35 zł będzie można zakupić od 15 listopada br. w Filharmonii Dolnośląskiej oraz w sklepie Demo Music.

Dla osób pragnących wysłuchać obu koncertów organizatorzy przewidzieli karnety w cenie 65 złotych, które również upoważniają do odbioru gratisowej lampki wina lub kufla piwa w przerwie pomiędzy koncertami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Trio Vocalis operetkowo w Parku Zdrojowym

Dzisiaj ruszają letnie koncerty organowe

Śmierć na żwirowni

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~robin sederl 10-11-2010 12:45
Nareszcie-CREE!
~ 10-11-2010 18:27
Również cieszę się z tego powodu:)
bacia 10-11-2010 18:45
Jesteśmy fanami tego zespołu.Ten koncert to strzał w 10!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Radośnie i bezpiecznie

Góry Kaczawskie w Muzeum Karkonoskim

Dzień otwarty w Muzeum Tkactwa – dzisiaj

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
453
Tak
40%
Nie
55%
Nie wiem
6%