MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Medyński, Ab Ovo i metoda Improv pod Śnieżką

Wiadomości: Karpacz
Wtorek, 4 lutego 2014, 8:23
Aktualizacja: Środa, 5 lutego 2014, 14:22
Autor: Manu
Fot. Organizator
Warsztat aktorski, poczucie humoru, refleks i błyskotliwe puenty – to atuty, które Wojciech Medyński pokazuje, występując z Ab Ovo Teatr Improv, jedynym w Polsce profesjonalnym teatrem improwizacji. Najbliższy spektakl w sobotę (8 lutego) o godz. 20.00 na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Improv to jeden z najtrudniejszych gatunków teatralnych: sztuka i rozrywka w jednym, teatr i kabaret na najwyższym poziomie. Tu nie ma rozpisanych ról ani sztywnego scenariusza. To publiczność, stawiając przed aktorami najbardziej wymyślne zadania, decyduje o przebiegu spektaklu.

Ab Ovo to jedyna w Polsce profesjonalna grupa teatralna, która zajmuje się trudną sztuką improwizacji. Członkowie Ab Ovo, w odróżnieniu od innych grup improv, mają aktorskie wykształcenie i doświadczenie lub uczestniczyli w profesjonalnych warsztatach improwizacyjnych. Ab Ovo Teatr Improv działa od 2010 roku, jego założycielką jest Katarzyna Michalska. Grupa występuje gościnnie w Warszawie w klubie „Wkręt”, w „Szarej Eminencji” w Piasecznie, a także w innych miastach Polski.

Na show „Publiczność rządzi” składają się gry i zabawy impro, znane z programu komediowego TVP2 „I kto to mówi?” i serialu improwizowanego TV4 „Spadkobiercy”.

Występują: Wojciech Medyński (znany m.in. z roli rozkochanego we własnym testosteronie psychopaty w „Pierwszej miłości” czy dowódcy straży pożarnej z Lipnicy z „M jak miłość”), Jasiek Aleksandrowicz-Krasko, Jacek Stefanik, Piotr Miazga, Piotr Wesołowski oraz Andrzej Perkman (muzyk).

Ceny biletów: 40 zł. Rezerwacja: tel. 533 509 857, e-mail: scenateatralna@gmail.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

Będzie kręcone!

Studium na początek

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~TiR 4-02-2014 13:15
A kto to jest Wojtek Medyński? A, ten burak. Ale zobaczyć i przeżyć to można. Strasznie późno, o 20.
~elf 5-02-2014 13:16
Wojtek Medyński jest to cool gość!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Artystycznie i nie tylko u "Młodych Duchem"

Dołącz do Teatru "Na Progu"

Mazolewski show!

Stoi kolej na Kopę

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
852
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%