MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Medale na inaugurację sezonu

Wiadomości: Twardogóra
Niedziela, 29 września 2019, 22:44
Aktualizacja: 22:46
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Rozpoczął się nowy sezon rozgrywek Volleymania Dolny Śląsk 2019/2020. Program realizowany jest przez klub siatkarski Volley Wrocław, a współfinansowany przez Urząd Marszałkowski we Wrocławiu. Od wielu lat na starcie nie brakuje siatkarek UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie.

Program mini piłki siatkowej przeznaczony jest dla dziewcząt ze szkół podstawowych w klasach IV-VI. Janowicki klub sportowy UKS Sokoliki uczestniczy w projekcie już piąty rok, odnosząc liczne sukcesy. W roku szkolnym 2019/2020 planowanych jest 10 turniejów rozgrywanych w różnych gminach i miastach Dolnego Śląska.

Młode siatkarki UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie zaprezentowały się z dobrej strony podczas pierwszego w tym roku szkolnym turnieju rozgrywanego 28 września w Twardogórze. Dziewczęta zdobyły złote medale w klasach piątych, a ich koleżanki z klas czwartych (trzy zespoły reprezentujące Janowice) wywalczyły brązowe krążki oraz czwarte i piąte miejsca, rywalizując z 24 zespołami z Dolnego Śląska.

Nasze medalistki to: klasa piata - Amelia Czerniawska, Oliwia Szeferowicz, Zuzanna Kozłowska, klasa czwarta - Otylia Woźniak i Maja Gapińska. Trenerem naszych dziewcząt jest Piotr Lesiński.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Kto do Senatu?

Szachowy turniej Jelonka Open

Nagrody dla nauczycieli

Była gala z nagrodami

Trzy medale w Oleśnicy

IV Mistrzostwa Czerwonego Pantofla – Downhill Derby  

Stop marginalizacji średnich miast

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
663
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
20%