Męczarnie Olimpii Kowary

Wiadomości: IV liga
Poniedziałek, 28 września 2015, 21:47
Aktualizacja: 21:59
Piłkarze Olimpii Kowary nie grzeszą formą w ostatnich meczach ligowych. Po porażce z Sokołem Wielka Lipa i remisie z Orkanem Szczedrzykowice, podopieczni Aleksieja Tiereszczenki wygrali na wyjeździe z BKS–em Bolesławiec 3:2 odwracając losy meczu po zmianie stron.

Do 43. minuty gospodarze prowadzili niespodziewanie, ale zasłużenie 2:0 po golach Wojciechowskiego i Rodaka. Tuż przed przerwą nadzieję na wywalczenie punktów walał w szeregi gości Szujewski. Po przerwie do bramki miejscowych trafili rezerwowi: Gargas i Zatylny.

BKS Bolesławiec - Olimpia Kowary 2:3 (2:1)

BKS: Borzymek, Rodak, Zapiór, Janicki, Brożyna (46' Kliwak), Dzięgleski, Długosz, Graczyk, Wojciechowski, Ohagwu (86' Furmanek)

Olimpia: Kazakov, Kraiński, Smoczyk, Nowiński, Chajewski, Baszak, Gałach (60' Zatylny), Szujewski, Bębenek (46' Stocki), Krupa (50' Gargas), Kędzierski (75' Omeljanenko)