Zalogowanych: 6

Dąbrowica: Mecz walki dla Bielan

Poniedziałek, 7 września 2020, 10:38
Aktualizacja: 10:41
W niedzielnym spotkaniu 3. kolejki B-klasy Bobry Wojanów zmierzyły się z Bielanami Biedrzychowice. Na boisku w Dąbrowicy minimalnie lepsi okazali się goście, ale miejscowi ambitnie walczyli do końcowego gwizdka.

Drużyna Bobrów po dwóch wysokich porażkach liczyła na przełamanie w starciu z mniej wymagającym rywalem. Mecz nie był wielkim widowiskiem piłkarskim i to goście sprawiali lepsze wrażenie. Bielany objęły prowadzenie w 20. minucie za sprawą Pawła Masieraka. Drugi gol padł po zmianie stron i ponownie to goście się cieszyli (trafienie Kaletyńskiego). Gdy w 80. minucie Gumny trafił na 1:2, miejscowi uwierzyli, że są w stanie wywalczyć chociażby jeden punkt. Ambitna walka do końcowego gwizdka nie przyniosła pożądanego efektu i 3 punkty pojechały do Biedrzychowic. W ekipie Bobrów na wyróżnienie zasłużyli Szymański, Jankowski, Jałgiejczuk i Orłowski, ale napór na bramkę gości zazwyczaj przerywał świetnie dysponowany w obronie - Ziablicki.

W następnej kolejce (13.09) Bobry zagrają w Jeleniej Górze z KKS-em.

Bobry Wojanów - Bielany Biedrzychowice 1:2 (0:1)

Gole: 0:1 P. Masierak 20', 0:2 Kaletyński 65', 1:2 Gumny 80'.

Bobry: Szymański - Jałgiejczuk, Jęderko, Lutomski, Bystrowski, Florczyk, Rapacz, Gumny, Jankowski, Zatylny, Orłowski. Rezerwowi: Sobieszczuk, Duda, Bałdyga, Bednarz, Klin.
Bielany: Wojciechowski - Jarzębicki, Kaletyński, Ziablicki, W. Kościaniuk, Delost, P. Masierak, Drozd, Kopała, Rembiszewski, P. Kościaniuk. Rezerwowi: Kołodziejczak, Kondracki, Peracki, Baszak, Bień.