MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mecz szczypiornistek na żywo w Polsacie Sport

Wiadomości: Polsat Sport
Piątek, 12 grudnia 2008, 16:56
Aktualizacja: 17:03
Autor: Mateusz Banaszak
W sobotę (13 grudnia) o godz. 17.30 w hali przy ul. Złotniczej 12 nasze dziewczyny po raz kolejny powalczą z wielokrotnymi mistrzyniami kraju w piłce ręcznej – SPR Asseco BS Lublin. Zespołem, który do tej pory nie przegrał meczu.

Mecze pomiędzy tymi druzynami zawsze wzbudzały duże zainteresowanie wśród kibiców, a przede wszystkim jeleniogórskich symptatyków piłki ręcznej, którzy z pewnością w licznym gronie pokażą się na sobotnim meczu. Wszyscy, którzy nie będą mogli się stawić na tym prestiżowym spotkaniu, będą mieli okazję śledzić losy spotkania w Polsacie Sport. Transmisja z tego spotkania od godziny 17:30

Ogłoszenia

Czytaj również

Wsparcie strajkujących

Maluchem na rajd

Trwa naprawa kładki przy Perle Zachodu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Lewapek 12-12-2008 18:25
Super , Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~wic 13-12-2008 20:43
no niestety tym razem mecz nie był aż tak zacięty. Lublinianki szybko odskoczyły na dużo bramek i zaczęły się bawić, Malczewska nawet chciała jedną bramkę strzelić rzęsą, ale jej nie wyszło. Oprócz ekipy z Polsatu, Jelonkę nawiedziła kilkuosobowa grupa z Lublina. A czy żółto niebieska flaga się udała?? Moim zdaniem mogło być lepiej, ale jak na początek jest OK.
~Mnich 13-12-2008 23:01
Niestety, trzeba powiedzieć że różnica pomiędzy Montexem a Carlosem to minimum 1 klasa. Gdyby Lublinianki chciały to spokojnie mogły ustrzelić 50 bramek. Kibice fajnie zareagowali na prośbę klubu kibica i zrobili tą flagę, nie do końca prefect, ale jak na pierwszy raz dobrze.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tu też ryzykują życie?

Strajk, a co z maluchami?

Protest oświaty

Kolejka niespodzianek

ZNP do maturzysty: "Proszę zmienić szkołę"

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
816
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%