MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

"Mecz Przyjaciół Dawida" – zmiana terminu spotkania!

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 11 sierpnia 2015, 14:29
Aktualizacja: 14:33
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Planowany pierwotnie na 15 sierpnia "Mecz Przyjaciół Dawida" poświęcony pamięci wychowanka MKS–u Karkonosze Jelenia Góra Dawida Badeckiego odbędzie się w niedzielę, 6 września o godz.15.00 na stadionie przy ulicy Złotniczej.

Zespoły uczestniczące w meczu to przyjaciele Dawida z MKS-u Karkonosze Jelenia Góra i ostatni zespół w którym grał, czyli Lotnik Jeżów Sudecki. Zmiana terminu związana jest z uczestnictwem zawodników Karkonoszy i Lotnika w meczach mistrzowskich III i IV ligi.

Po meczu organizatorzy planują spotkanie przy grillu z rodziną Dawida, jego przyjaciółmi i znajomymi. Organizatorzy proszą zawodników z roczników 1982-1986 występujących w Dolnośląskiej Lidze Juniorów w barwach Karkonoszy, chętnych do aktywnego udziału w meczu o kontakt. Osoby, kluby, instytucje i firmy zainteresowane pomocą w jakiejkolwiek formie proszone są o kontakt z organizatorami pod numerem telefonu 606-961-013, e-mail: kks.jeleniagora@wp.pl. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie drużyn jest zawodnik Lotnika Jeżów Sudecki Michał Gołąb.

Dawid Badecki zmarł nagle na atak serca 12 stycznia 2015 roku. Miał zaledwie 30 lat.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wybory: Zwycięstwo PiS

Stop marginalizacji średnich miast

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Licealiada piłkarzy

Hit kolejki dla Olimpii

Piłkarskie wydarzenie rundy

Wysoka skuteczność

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
698
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%