Mecz Olimpii w czeskim Vrchabi przerwany!

Wiadomości: Vrchlabi
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 13:40
Aktualizacja: 13:44
Wynikiem 3:1 na korzyść piłkarzy Olimpii Kowary zakończyło się wyjazdowe towarzyskie spotkanie z czeskim Vrchlabi. Wynik być może byłby inny, jednak mecz przerwano w 70. minucie. Decyzję o przerwaniu meczu podjął w porozumieniu z drużyną, trener kowarzan Adrian Szczurek.

- Sędziowie dopuszczali do wręcz brutalnej gry ze strony czeskich piłkarzy, pokazując tylko jedną żółtą kartkę. Zdaniem wszystkich, nawet miejscowych kibiców, czeskim piłkarzom należały się co najmniej trzy czerwone kartki - relacjonuje strona Olimpii Kowary.

Po dobrej grze naszego zespołu, już w 20. minucie meczu prowadziliśmy dwoma golami. Na listę strzelców wpisał się Koreańczyk Chun oraz piłkę, przy asyście Szujewskiego, do własnej bramki wpakował jeden z czeskich obrońców. W 40. minucie było już 3:0. Sytuacji sam na sam nie zmarnował Gargas i na przerwę schodziliśmy z trzybramkowym prowadzeniem. Po przerwie straciliśmy gola ze stałego fragmentu i temperatura meczu jeszcze bardziej wzrosła. Poziom agresywności rywali rósł z minuty na minutę i po jednym z brutalnych fauli Czechów, doszło do rękoczynów. Po opanowaniu tej napiętej sytuacji podjęto decyzję o zejściu z boiska.