MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Mechanik” świętował jubileusz miasta plakatami

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 15 października 2008, 15:27
Aktualizacja: 15:28
Autor: TEJO
Fot. Archiwum ZST "Mechanik"
Rafał Hołowacz wygrał konkurs na afisz anonsujący 900–lecie Jeleniej Góry. Uczeń ZST „Mechanik” nie miał sobie równych w konkursie tyczącym urodzin grodu Krzywoustego, a jego praca mogłaby być oficjalnym plakatem święta.

Zmagania zorganizowało Szkolne Centrum Informacyjne w „Mechaniku”. Celem konkursu było przede wszystkim wzmocnienie poczucia tożsamości młodych ludzi z Jelenia Górą oraz angażowanie się w przedsięwzięcia zorganizowane przez miasto i szkołę. Impreza wzbudziła zainteresowanie zarówno wśród uczniów klas starszych jak i młodszych z technikum i szkoły zawodowej.

Wyboru najładniejszego plakatu dokonali uczniowie i nauczyciele, którzy jednogłośnie przyznali pierwsze miejsce Rafałowi Hołowaczowi z klasy III Technikum Mechanicznego. Na kolejnych lokatach uplasowały się Agata Wiśniewska i Anna Myśliwczyk.

Sukces w konkursie to kolejne potwierdzenie smykałki graficznej u laureta. Odniósł on już sukcesy na VI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt.: „Inne Spojrzenia” oraz wyróżnienie za walory artystyczne pracy na temat „Wirus komputerowy”.

Zwycięzcy i wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Wydział Promocji Urzędu Miasta w Jeleniej Górze. Przekazała je laureatom dyrektorka ZST „Mechanik” Wanda Kozyra. W najbliższym czasie plakat zostanie przekazany do magistratu, gdzie zapewne zostanie powieszony w honorowym miejscu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Trwa remont Krakowskiej

O rozpadających się górach

Studium na początek

Komentarze (4) Dodaj komentarz

piipi 15-10-2008 16:59
..na tym plakacie jest wszystko,co jest dla J.G. charakterystyczne. ~*Piekny plakat,a wykonany przez Fajnego Jelonkowego.~BRAVO i moje gratulacje.*piipi.
~fi fi 15-10-2008 17:36
banda i Wanda znowu w akcji pozdro dla przyszłych mechaników
~Sabath 15-10-2008 22:53
Piękny plakat bardzo dobrze wykonany moje gratulacje
piipi 16-10-2008 0:03
..do - [~Sabath..]..masz racje !!.~Ten plakat jest piekny i tylko szkoda, ze autor Rafal Holowacz zostal tak pozno "odkryty".

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolizja trzech aut w Radomierzu

Wypadek przy baniakach  

Wieczór wspomnień

W Filharmonii dla Niepodległej

Na stadionie już jasno

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
984
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%