MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

MDK: Przełajem przez ziemię jeleniogórską

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 13 marca 2017, 9:57
Aktualizacja: 10:04
Autor: MDK
Fot. Użyczone/MDK
Podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych, w Centrum GOSTAR w Goduszynie Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze podsumował w sobotę (11.03) swój kolejny konkurs plastyczny o zasięgu ogólnopolskim. Organizatorka konkursu była Anna Borsuk– Krasucka.

Temat konkursu „Przełajem przez ziemię jeleniogórską„ nawiązywał do organizowanej przez Miasto imprezy. Na konkurs wpłynęło 87 prac z takich miejsc Polski, jak: Jelenia Góra, Jeżów Sudecki, Lubartów, Mniów, Namysłów, Wola Ociecka, Pabianice, Rumia, Świetno, Wiskitki, Zabłudów i Zamość.

Nagrodzone prace młodych artystów na miejscu mogli oglądać przełajowcy i kibice, a cały świat może je podziwiać na stronie internetowej MDK http://mdkjelonek.pl/.’

Po raz pierwszy laureaci konkursu z Jeleniej Góry mieli okazję stanąć na prawdziwym podium i odebrać cenne nagrody ufundowane przez Miasto Jelenia Góra, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Międzyszkolny Ośrodek Sportu i Młodzieżowy Dom Kultury.

Laureatom gratulujemy i zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze.

Wyniki:
GRUPA I 6 - 9 LAT
I MIEJSCE Antonina Skiba lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 3 – Pabianice
II MIEJSCE Piotr Kozioł lat 8 - Publiczna Szkoła Podstawowa - Wola Ociecka
III MIEJSCE Olga Chmielewska lat 6 - Przedszkole – Bukowa Śląska
III MIEJSCE Kornelia Typek lat 7 - Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni”- Zamość
III MIEJSCE Maja Domagała lat 9 - Młodzieżowy Dom Kultury - Jelenia Góra
WYRÓŻNIENIE Monika Filipiak lat 8 - Młodzieżowy Dom Kultury - Jelenia Góra
WYRÓŻNIENIE Oliwia Mrozik lat 9 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury - Lubartów
WYRÓŻNIENIE Dawid Grabiec lat 9 - Publiczna Szkoła Podstawowa – Wola Ociecka

GRUPA II 10 - 12 LAT NAGRODY :
I MIEJSCE Julia Podleśna lat 10 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury - Lubartów
II MIEJSCE Martyna Sójkowska lat 11 - Szkoła Podstawowa - Jeżów Sudecki
WYRÓŻNIENIE Maciej Mackiewicz lat 11 - Szkoła Podstawowa – Jeżów Sudecki
WYRÓŻNIENIE Paula Dynia lat 12 - Młodzieżowy Dom Kultury - Jelenia Góra

GRUPA III 13 - 16 LAT NAGRODA :
I MIEJSCE Kinga Dudko lat 14 - Gimnazjum - Zabłudów

GRUPA IV 17 – 20 LAT NAGRODA :
I MIEJSCE Joanna Nowak lat 17 - Liceum Plastyczne w ZSRA – Jelenia Góra
II MIEJSCE Izabela Kisielewska lat 17-Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych- Jelenia Góra
III MIEJSCE Antonina Olszewska lat 17 - Liceum Plastyczne w z ZSRA – Jelenia Góra
III MIEJSCE Adrian Mokijewski lat 19 - Zespół Szkół Elektronicznych- Jelenia Góra

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek w Radomierzu

Procesja na Zabobrzu

„Wielkie Otwarcie Single Track” już w sobotę  

Są nowe murale

Z miłości – finał Festiwalu Obrzędów

Wielki powrót niepylaka

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Ojcowie górą!

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1257
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%