MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

MDK „Jelonek” kuźnią talentów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 19 marca 2011, 9:07
Aktualizacja: 17:00
Autor: RED
Ostatnio „flagowym” zespołem, który rozsławia MDK „Jelonek”, jest Paka Buziaka. Na zdjęciu – występ podczas Gali Charytatywnej w ZSO nr 1. Styczeń 2011
Fot. TEJO
Młodzieżowy Dom Kultury „Jelonek” w Jeleniej Górze jako jedna z nielicznych placówek powiatu, znalazł się na mapie Miejsc Odkrywania Talentów. Poinformowała o tym Katarzyna Hall, minister edukacji narodowej.

Tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów” świadczy o tym, że placówka przyczynia się do promocji i wspierania uzdolnionych dzieci i młodzieży – napisała minister K. Hall w okolicznościowym liście. Danuta Sitek, szefowa MDK „Jelonek” podkreśla, że wyróżnienie jest zasługą nauczycieli, którzy z oddaniem pracują z uczniami szczególnie zdolnymi wzbogacając ich umiejętności stwarzają warunki do konfrontacji z innymi. Sukcesy młodych wykonawców związanych z MDK mają zasięg nie tylko lokalny i krajowy, lecz także międzynarodowy. Ostatnio „flagowym” zespołem, który rozsławia MDK „Jelonek”, jest Paka Buziaka.

W poniedziałek, 21 marca, o godz. 16 przed siedzibą MDK przy ulicy Skłodowskiej-Curie 12 nastąpi odsłonięcie tablicy, którą placówka otrzymała wraz z listem z Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Letnie inwestycje w podstawówkach

Spór o szkołę w Sosnówce się zaostrza  

Stypendia dla najzdolniejszych

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~galla 19-03-2011 10:12
no a co z tym budynkiem pzy ul Piulsudskiego w ktorym miescilo sie kino turysta popada w ruine i co na to pan Kapalczynski nie razi go estetyka regoz zabytkowego obiektu no a Pan Zawila nie widzi tego upadku , tam naprawde kwitlo zycie a dzis to obraz naszej dbalosci o rozwijanie talentow mlodziezy w tej czesci miasta
Piipi Jelonkowa 19-03-2011 13:18
..do - [~Galla] .. moze "wladza ratuszowa" .. bedzie *tam zatrudniac DUCHY !
~ 19-03-2011 16:55
miejsce OKRYWANIA TALENTÓW?
~ 19-03-2011 18:39
Nie tylko MDK znalazł się na liście dwudziestu siedmiu dolnośląskich placówek wyróżnionych certyfikatem Ministra Edukacji Narodowej. Bo także Studio Muzyki My Music Yamaha Szkoła Muzyczna w Jeleniej Górze.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Uczniowie poznali wyniki

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Remont w Elektroniku

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
457
Tak
40%
Nie
55%
Nie wiem
5%