MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mazari i Zgas w Szklarskiej Porębie

Wiadomości: Region
Sobota, 13 kwietnia 2013, 8:17
Aktualizacja: 8:18
Autor: Org
Fot. Organizator
Fani reggae, hip–hopu, drum&bass i dobrego human beatboxu będą mieli okazję zobaczyć na żywo wrocławski zespół Mazari oraz beatboxera Zgasa 19. kwietnia o godz. 21.00 w Klubie Jazgot w Szklarskiej Porębie. Przed głównymi wykonawcami i po wystąpi Digital Collective. Wstęp kosztuje 15 zł.

Grupa Mazari powstała w 2010 r. we Wrocławiu z inicjatywy wokalistki Agaty Kazimierzak, którą wcześniej można było usłyszeć w zespole Pogo Palika. To rzadkość, gdy w grupie grającej muzykę reggae liderką jest kobieta, która sama siebie nazywa Rastamamą. Muzycy znani są z takich utworów, jak: „Nieważne”, „Rastamama” czy też właśnie „Mazari”.

Zgas, czyli Jakub Żmijowski to jeden z najlepszych polskich beatboxerów. Jest dwukrotnym mistrzem Polski (2005-2006). Były członek zespołu Kanał Audytywny. Poza solową działalnością artystyczną współpracował z takimi wykonawcami jak: Jamal, L.U.C, Miuosh, Natural Dread Killaz oraz Trzeci Wymiar. Ostatnia płyta nosi tytuł „Hybydysz”, którą wydał w 2012 r.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tłumy za krzyżem

Święcenie pokarmów

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kosik 14-04-2013 0:26
Z przyczyn niezależnych zespół Mazari nie będzie mógł wystąpić za tydzień (19.04) w Jazgocie natomiast cała impreza i pozostali wykonawcy jak najardziej aktualni ! http://www.reggaenet.pl/forum/read/9/1782221_19_04_Szklarska_Poreba_JAZGOT_Mazari_Zgas_Digital_Collective_Reggae_Hip_Hop_Drum_amp_Bass.html

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wsparcie strajkujących

Użytkowanie wieczyste, a prawo własności

Święto Biało – Czerwonej w Jeleniej Górze

Dni Baby Wielkanocnej

Spotkanie emerytów służb mundurowych

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
203
Tak
69%
Nie
27%
Nie wiem
3%