MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“Mayday 2” wkrótce w Gołębiewskim

Wiadomości: Karpacz
Niedziela, 15 stycznia 2017, 8:43
Aktualizacja: 8:47
Autor: Manu
Fot. Archiwum Teatru Palladium
“Mayday 2” to sztuka autorstwa mistrza farsy Ray'a Cooney'a w przekładzie Elżbiety Woźniak, zrealizowana przez Teatr Palladium w Warszawie. Spektakl w reżyserii Grzegorza Reszki wystawiony będzie 11 lutego (w sobotę) o godz. 20.30 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY.

Sztuka “Mayday 2” nazywana jest najzabawniejszą komedią świata! To wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie dwa ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w internecie. Ciekawość oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania się młodzieży w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Co wyróżnia sztukę “Mayday 2”? To oczywiście mistrzowski scenariusz, autentyczna gra aktorska, niewiarygodne zwroty akcji, duża dawka najlepszego humoru… Krótko mówiąc – afera na całego i nieustające salwy śmiechu.

Obsada: Michał Koterski (Stanley), Michał Milowicz (John), Anna Gzyra (Barbara), Kamila Polak / Aneta Zając (Mary), Joanna Jabłczyńska/ Katarzyna Polewany (Vicki), Marcin Mroczek (Gavin) oraz Marek Siudym / Marek Włodarczyk (Tata).

Realizatorzy: Grzegorz Reszka (reżyseria), Maciej Wojtyszko (opieka artystyczna) oraz Agnieszka Sasim (scenografia i kostiumy).

Rezerwacja telefoniczna: 533-509-857, e-mail: scenateatralna@gmail.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jana Szarana… „Moje bazgroły” – wernisaż

Gruziński chór z Batumi zachwycił publiczność

Młodzi jazzmani wystąpili w Muflonie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 15-01-2017 15:16
Już myślałem że Westbam...
~Omnibusik 15-01-2017 19:10
...ale Westbam nie jest już częścią Mayday!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tłumy na spotkaniu z mistrzem satyry

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Wyjątkowy spektakl, wyjątkowych aktorów  

Koło ratunkowe dla Flory?

Uciążliwe pogorzelisko

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
838
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
3%