MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Mateusz Bubin niepokonany w MMA

Wiadomości: Jakubowo
Wtorek, 26 lipca 2011, 0:11
Aktualizacja: 0:17
Autor: Przemo
Fot. użyczone
W niedzielę, 24 lipca Jakubowo koło Mrągowa stało się areną zawodów MMA, w których po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazał się Mateusz Bubin. Zawodnik Rio Grappling Clubu wygrał w kategorii do 93 kg.

Zawody organizowane przez Federację KSW w trakcie trwania VI obozu KSW przyciągnęły na start ponad 100 zawodników. Mateusz Bubin w pierwszej walce trafił wolny los, w drugiej walczył ze zdobywcą trzeciego miejsca, którą wygrał po dogrywce decyzją sędziów. W finale Bubin również nie znalazł pogromcy. Bardzo dobrze przygotowany siłowo zawodnik z Dąbrowy Górniczej poległ przed czasem (TKO) po serii uderzeń na głowę z dosiadu. 20-letni sportowiec z Jeleniej Góry, który na Mazurach reprezentował Rio Grappling Club (brazylijskie jiu-jitsu), a także Red Fighters Jelenia Góra (boks) po raz drugi walczył w zawodach MMA , wcześniej wygrał na Ring XF w kategorii do 84 kg. Życzymy dalszych sukcesów Mateuszowi, którego bilans walk wynosi: 6 zwycięstw, 0 porażek. Nasz zawodnik małymi krokami zbliża się do zawodowstwa.

Nie były to pierwsze zawody, w których uczestniczyłem i muszę przyznać, że tym razem organizatorzy się postarali. Zawody były dopięte na ostatni guzik, wszystkie walki toczyły się w takim tempie jakim zakładali, nie było żadnego opóźnienia, naprawdę nawet jak bym chciał nie mam się do czego przyczepić. Zmieniłem swoją kategorie wagową i przyznaję, że muszę popracować jeszcze trochę na sali, mimo to myślę, że i tak zdobyłem niezbędne doświadczenie, które z całą pewnością pomoże mi w przyszłych startach. Na razie przyznam że muszę trochę odpocząć, zregenerować siły, zrobić sobie w końcu krótkie wakacje, by z pełną siłą wrócić do nowego sezonu. Chciałbym także podziękować wszystkim kolegom, w szczególności Markowi Chyczeskiemu i sponsorom tj.: Mega Clothing, Condizone, Marko, E-agnes, Ann Care, Ksero Kopia, Lestol, i Składy Wokulski, którzy pozwolili należycie przygotować mi się do tych zawodów. Chciałbym także zaprosić wszystkich na treningi do Rio Grappling Club Jelenia Góra - www.bjjcrew.pl i do klubu, z którym ściśle współpracujemy Red Fighters Jelenia Góra (www.redfighters.pl)" - podsumował Mateusz Bubin - v-ce prezes Stowarzyszenia Sportowego Rio Grappling Club Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 26-07-2011 13:42
Gratulacje:) ale chyba 5:0 wolny los się nie wlicza do rekordu?
~Piuotr 26-07-2011 17:31
Gratuluje piękne osiągnięcia
~ 26-07-2011 19:32
Gratulacje dalszych sukcesów
~ 27-07-2011 20:05
z...biscie oby tak dalej...
~Cinek 28-07-2011 11:26
Brawo, to nie pierwszy i nie ostatni sukces Pana Mateusza, może wreszcie Miasto Jelenia Góra dołoży choćby przysłowiową złotówkę za promocję Miasta na zawodach krajowych i zagranicznych.
~sasiadka 28-07-2011 16:34
Brawo Sasiad :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powrót imprez rowerowych

Mobilizacja przed II turą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Trwa budowa punktu widokowego

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2200
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%