MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Masz pomysł? Sięgnij po pieniądze, czyli Plebiscyt Sąsiedzki

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 15 września 2015, 7:53
Aktualizacja: 7:56
Autor: Org
Fot. Organizator
1 września br. ruszył program grantowy „Plebiscyt Sąsiedzki” skierowany do stowarzyszeń i fundacji działających na terenie Jeleniej Góry. To okazja dla miejscowych organizacji na zdobycie dofinansowania w wysokości 2 000 zł.

Celem programu grantowego „Plebiscyt Sąsiedzki” jest wsparcie realizacji projektów, które mają rozwijać lokalne społeczności. W plebiscycie mogą wziąć udział m.in. stowarzyszenia, fundacje, organizacje obywatelskie, publiczne i społeczne placówki wychowawczo-edukacyjne czy kulturalne oraz spółdzielnie socjalne.

Wszystkie chętne jeleniogórskie organizacje mogą zgłaszać projekty, mające na celu poprawę codziennego funkcjonowania społeczności lokalnych. Nie ma ograniczeń, co do tematyki i zakresu projektu: może to być np. zaaranżowanie przestrzeni zielonej, wyremontowanie miejskiej biblioteki czy pomoc miejskiemu schronisku dla zwierząt – ważne, żeby zgłoszony projekt służył dobru lokalnej społeczności.

Formularz rejestracyjny dostępny będzie na stronie www.pasaztesco.pl w dniach 1.09.2015 – 30.09.2015. Spośród nadesłanych zgłoszeń w I etapie jury wyłoni dwa projekty, które zostaną poddane otwartemu głosowaniu podczas Wielkiego Głosowania w Pasażu Tesco. Projekt, który zwycięży w głosowaniu, otrzyma dofinansowanie w wysokości 2 000 zł brutto.

Program odbędzie się w ramach akcji „Poznaj bliskiego sąsiada” skierowanej do mieszkańców Jeleniej Góry.

Organizacje zainteresowane udziałem w „Plebiscycie Sąsiedzkim” proszone są o kontakt z biurem programu, pod adresem plebiscyt@pasaztesco.pl lub numerem telefonu +48 22 829 85 72 w. 40

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przez Izery po trójkącie

Kampania: Karkonosze – dodaj do ulubionych  

Przegląd miejskich inwestycji – ciąg dalszy  

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Spotkali się z Beatą Kempą

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1418
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%