MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Masz pomysł jak żyć ładniej i wygodniej? Zgłoś to!

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 27 stycznia 2017, 16:55
Aktualizacja: Sobota, 28 stycznia 2017, 10:47
Autor: Org
Fot. Archiwum
Ruszyła II edycja programu „Decydujesz, pomagamy”. Mieszkańcy Jeleniej Góry mogą ubiegać się o granty na realizację projektów społecznych. Każdy, kto chce zmienić na lepsze swoje najbliższe otoczenie, może zgłosić swój pomysł i to jeleniogórzanie zdecydują, która z propozycji zostanie wcielona w życie.

Program Tesco i Fundacji Tesco Dzieciom „Decydujesz, pomagamy” wspiera lokalne organizacje i społeczników, którzy chcą zrobić coś dobrego dla swojej społeczności. By mieć pewność, że program odpowiada na lokalne potrzeby, Polska została podzielona na 145 mikroregionów - w każdym z nich najlepsza inicjatywa zdobędzie grant w wysokości 5000 zł. To wspaniała możliwość, żeby wziąć sprawy w swoje ręce i wprowadzić w życie pomysły, które poprawią codzienne funkcjonowanie naszej społeczności.

Do udziału w programie zaproszone są zarówno jeleniogórskie organizacje pozarządowe, jak i spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne. Mechanizm zgłaszania projektów jest bardzo prosty: wystarczy wypełnić formularz na stronie www.tesco.pl/pomagamy, krótko opisać swój pomysł i wysłać do 31 stycznia 2017 r. W każdym z obszarów Komisja Grantowa wybierze 3 najlepsze pomysły. Następnie mieszkańcy Jeleniej Góry w otwartym głosowaniu w sklepach Tesco wyłonią zwycięzców. To właśnie mieszkańcy są najlepszymi jurorami, ponieważ znają potrzeby najbliższego otoczenia i wiedzą, jakie pomysły powinny być zrealizowane w naszej miejscowości.

Otrzymane od Państwa wsparcie informacyjne będzie niezwykle istotne – dla nas jako organizatorów, ale przede wszystkim dla mieszkańców Jeleniej Góry, którzy otrzymają szansę na wprowadzenie w życie pomysłu na poprawę funkcjonowania najbliższego otoczenia. Wierzymy, że podjęcie wspólnego działania przyniesie długotrwałe i wartościowe rezultaty.

Informacje o programie są na stronie www.tesco.pl/pomagamy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Żeromalia na filmowo

Głosy za strajkiem?

Prace zgodnie z planem

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Jasnowidz 27-01-2017 18:30
Trzeba wymienić władze w tym mieście , Zawiła musi odejść ...
~On 28-01-2017 8:58
No, to już tak chamski marketing, żerujący na naiwności ludzkiej, że dziwię się, iż "Jelonka" poszła na to i wydaliła go na łamy swojego portalu.
~Jut 28-01-2017 10:41
Brawo Jelonka staliście się gazetką reklamową najdroższego (mowa o cenach artykułów) i najbardziej zasyfiałego (brudnego) marketu w Jeleniej Górze
~taxi 9626 29-01-2017 0:27
jak zyc ladniej - to proste..nie srac do wlasnego gniazda :)
~III sort 29-01-2017 16:11
Tak w,,wyjechać za Odre!! Ten kraj nie jest dla obywateli ,to jest kolonia watykanistow ,wszelkie prawo jest pod porządkowane wytycznymi KCEpiskopatu.
~Dezodorant21 29-01-2017 22:16
mam zglosic cos za darmo ? nigdy !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zamiany w przepisach wyborczych  

Powiat Jeleniogórski na Targach Infotour

Zmiany na Ptasiej?  

Wszyscy za strajkiem

Studenci dzieciom

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
444
Tak
63%
Jest dobrze, jak jest
14%
Nie
22%
Nie ma zdania
1%