MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Marysia Sadowska na Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę”

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 1 grudnia 2014, 9:09
Aktualizacja: 9:30
Autor: organizatorzy
Fot. Organizatorzy
Przypominamy, że Już w środę (3.12) o godzinie 19.00 w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze odbędzie się siódma edycja Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę”. W tym roku wystąpi Marysia Sadowska, znana piosenkarka, jurorka m.in. programu The Voice of Poland. Gale poprowadzą: aktor Grzegorz Stosz oraz Jan Łuć.

Gala Charytatywna „Gwiazda na gwiazdkę” ma na celu promocję uzdolnionych wokalnie młodych ludzi. Podczas koncertu w Jeleniej Górze zaprezentują się m.in.: Laura Dziąba - niepełnosprawna artystka pochodząca z Tczewa, Renata Galik – niepełnosprawna artystka, wszechstronnie uzdolniona, autorka wielu tekstów i kompozycji muzycznych, Emilia Woch – rozwijająca swój talent pod skrzydłami Fundacji „Bliżej Gwiazd”, Marlena Rozicka – tegoroczna zwyciężczyni „Wałbrzych ma Talent”, Justyna Sieniuć niezwykle pracowita i wzruszająca oraz w swej debiutanckiej piosence „Dziś już wiem”. Usłyszymy również niesamowite głosy najmłodszych podopiecznych fundacji: 5-letniej Martyny Oleszczuk i Weroniki Szparkowskiej, a towarzyszyć im będą Chór Fundacji „Bliżej gwiazd”, złożony m. in. z uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze oraz Zuzia, Wiktoria, Emma i Zosia z zespołu „Małe dzieci Duże głosy”.

Organizatorem koncertu od 2008 roku jest Fundacja Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych „Bliżej Gwiazd”.

- Zapraszamy na wydarzenie, które pozwoli nam przeżyć Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i wspólnie spędzić ten cudowny wieczór. W ramach imprezy zaśpiewają młodzi-zdolni z całej Polski, którzy będą mogli zaprezentować się na szerszym forum i spełnić swoje marzenia poprzez zetknięcie się z idolem. Naszym celem jest ukierunkowanie i wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań, a także integracja osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi i środowiskiem – zapraszają organizatorzy.

Zaproszenia dostępne w formie cegiełek do nabycia w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze lub pod numerem tel.: 536 704 700. Więcej informacji na stronie internetowej: www.blizejgwiazd.org.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komisja Sportu o sprawozdaniu za 2018

Artystyczna sobota w Kromnowie

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~,',',' 1-12-2014 10:13
Z roku na rok coraz gorsze "gwiazdy"... :/
~do 10;13 1-12-2014 12:09
Gorszy to ten,którego brak kompetencji nakłania do pisania takich opinii. Świadczy o tym jego odczepizm, który uprawiają krytycy literaccy mniejszego kalibru.....................................................................Maria Sadowska - wokalistka, reżyser, kompozytor, autor tekstów, producent i lider w jednej osobie... Maria Sadowska związana jest z muzyką od zawsze... Pierwsza solową płytę nagrała mając 14 lat, kolejną trzy lata później. Dwa albumy artystka wydała w Japonii.
~ja 1-12-2014 18:15
nosz taka gwiazda ze az hej
~>>>>> 2-12-2014 10:32
Do 10,13 i 18.15 najlepiej to gwiazdę DISCO POLO zaprosić ,co? To chyba b Wam najlepiej odpowiadało.
~Iza 2-12-2014 20:22
Marysia....a z ktorej to klasy,i szkoly ta Marysia..Z "40" w metryce,=Maria!!
~ktoss 5-12-2014 10:11
Chyba nie macie pojęcia kto jest najważniejszy na tym koncercie i jaki on ma cel. Nie liczy się gwiazda tylko dzieci i młodzież występująca. Gwiazda jest tylko tłem dla uzdolnionej młodzieży, która chce się rozwijać i pokazywać swoje talenty.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

30. ro(c)k bez kurtyny

Tłumy na spotkaniu z mistrzem satyry

Wystawa twórczości Mirosława Norowskiego

Enej zainaugurował „Wiosnę Cieplicką”  

200 pieczątek w 24 godziny

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
864
Tak
54%
Nie
43%
Nie mam zdania
4%