MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Maraton Pisania Listów z zumbowym akcentem

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 28 listopada 2015, 11:01
Aktualizacja: 11:03
Autor: Organizator
Fot. Organizator
Maraton Pisania Listów zagościł już na stałe w kalendarzu Jeleniej Góry, a szczególnie uczniów I LO im. Stefana Żeromskiego. W tym roku na zwieńczenie całego tygodnia pracy nad tym ważnym wydarzeniem, odbędzie się charytatywny maraton zumby.

Choć wydaje się to niewiarygodne, właśnie taniec może ocalić czyjąś wolność. Jak? To proste. Wystarczy przyjść i zatańczyć zumbę na charytatywnym maratonie w „Żeromie”. Zebrane podczas tego eventu pieniądze, posłużą do zakupu znaczków międzynarodowych.

Czym tak naprawdę jest Maraton Pisania Listów? To stworzone w Polsce wydarzenie w obronie praw człowieka. W czasie maratonu pisane są ręcznie listy w obronie kilkunastu konkretnych osób lub grup osób, których prawa zostały złamane. Co roku dzięki Maratonowi Pisania Listów udaje się realnie wpłynąć na poprawę sytuacji tych osób. By jednak się to udało, niezbędne są znaczki międzynarodowe, które niestety są dość kosztowne. Właśnie dlatego powstał pomysł zorganizowania maratonu zumby.

- Tym samym zachęcamy do wsparcia akcji. Każde przekazane pieniądze wykorzystamy na dodatkowe znaczki, a im więcej, tym lepiej! Zapraszamy już 13 grudnia o godz. 15:00 do sali gimnastycznej w I LO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze, gdzie zaprezentują się instruktorzy z Jeleniej Góry i okolic. Zabierzcie ze sobą znajomych, rodzinę, przyjdźcie i spędźcie czas w gronie innych zumbowiczów, którzy również chcą pomagać! Jesteś instruktorem i chcesz poprowadzić maraton z nami? Zgłoś się do nas! To naprawdę niewiele kosztuje, a może ocalić czyjąś wolność, a nawet życie – zachęcają do udziału organizatorzy..

Wszystkie dodatkowe informacje będzie można uzyskać poprzez facebookowe wydarzenie: https://www.facebook.com/events/902243696496744/

Czytaj również

Cmentarzysko drzew

Nowa atrakcja za południową granicą

Wystąpią w Piwnicy Pod Baranami

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ghjk 28-11-2015 17:14
Prawa człowieka to w Polsce są łamane 10 milionowa emigracja od 2004 roku doskonale świadczy że gorzej w tym kraju niż w Syrii. Średnia wieku polaka mieszkającego w Polsce to już chyba 50 lat !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głosy za strajkiem?

Posadzą drzewa przy muszli koncertowej

Będą utrudnienia w ruchu na Goduszyńskiej

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
917
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
7%