MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Maraton Liczyrzepa

Wiadomości: Karkonosze
Czwartek, 16 września 2010, 11:30
Aktualizacja: 11:32
Autor: Gabi
Fot. organizator
Burmistrz Karpacza, Rotary Klub Karpacz Karkonosze i Firma „Maraton Liczyrzepa”, zapraszają w sobotę 18 września na pierwszy szosowy maraton rowerowy „Liczyrzepa”. Maraton odbywać się będzie w ramach: Pucharu Polski Szosowych Maratonów Rowerowych 2010.

Organizatorzy przygotowali trzy trasy: Mini- 68,30 km, Mega-116,38 km, GigaR- 184,68 km. Trasy będą zróżnicowane pod względem trudności i przebiegać będą w najpiękniejszych miejscach kotliny jeleniogórskiej. Będziecie mieli okazję zmierzyć się z dobrze znanym z Tour de Polotne podjazdem pod Orlinek. Przejedziecie się wieloma pięknymi miejscowościami górskimi tj. Borowice, Jagniątków, Michałowice. Sprawdzicie czy Zimna Przełęcz jest taka jak nazwa wskazuje i co można zobaczyć z Przełęczy pod Średnicą. Nie myślcie jednak, że maraton to tylko ciężka harówka, to także wspaniałe zabytki naszego regionu, zobaczycie Kościół Wang, Kościół w Jagniątkowie, przejedziecie szlakiem pałaców i ogrodów.

Jeden z punktów żywieniowych będzie usytuowany przy pięknym zespole pałacowym w Wojanowie. Wpisowe po 11 września wynosi 100 zł. Wpisowe dla niepełnoletnich uczestników Maratonu Liczyrzepa wyniesie 40 zł. Dla pierwszych 50 osób, które dokonają wpłaty przewidziana jest nagroda niespodzianka. Każdy z uczestników, który ukończy którykolwiek z dystansów otrzyma certyfikat ukończenia maratonu i medal pamiątkowy, zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają pamiątkowy puchar. Wszyscy obecni na zakończeniu uczestnicy maratonu wezmą udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród rzeczowych. Nagrodą główną jest rower firmy Author A5500.

Swój udział zgłosiło już 300zawodników, w tym z-ca prezydenta Jeleniej Góry Pan Miłosz Sajnog oraz znani kolarze zawodowi i liderzy klasyfikacji Pucharu Polski.

Organizator gwarantuje: dobrą zabawę, ubezpieczenie NNW, wyżywienie na trasie, posiłek regeneracyjny, elektroniczny pomiar czasu. Przewidziano także wiele innych atrakcji. Więcej informacji, regulamin, karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie www.maratonliczyrzepa.eu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Wandale kontra naukowcy

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ander 16-09-2010 19:08
zgłosiło się nie 300 a 600 uczestników
~bikkss 17-09-2010 13:42
Po co zapraszac teraz jak i tak juz sie nie mozna zglosic do udzialu
~fannn 17-09-2010 14:11
Dla znawcow nalezy dodac ze znany jus sedzia Kucab tez tam bedzie :)
~wie wiem 17-09-2010 20:37
Widziałem Kucaba już dzisiaj i odrazu wiedziałem że jutro na pewno nie wystartujemy o czxasie a zakończenie pewnie tez będzie godzine pózniej . Ostatni raz z tym panem miałem do czynienia na wjeżdzie na okraj szok co on reprezentuje . Podium ułożyli ze zdjęć kto jak wjechał chyba nie z czasu pomiarowego szok heheheh . Cała Polska w cieniu Kucaba heheh .
~Tomwoj 17-09-2010 21:16
Niema to tamto jutro trasę MEGA zaliczam!!!!
~uczestnik 20-09-2010 9:16
Witam na tej stronie swoje wywody i porażki życiowe usiłuje zademonstrowac jakiś oszołom, który nie podpisze sie swoim imieniem i nazwiskiem tylko ma pretesje do tych działaczy którzy potrafia coś zorganizowac . Dzieki panu Kucabowi odbywaja sie liczne zawody sportowe już przez wiele lat . Uczestnicy dziekuja i prosza o kontynucje tych celów . A TY PALANCIE IDZ DO SZKOŁY BO Z TWOJEJ GRAMATYKI TO PAŁA , pewnie coś głupiego znów napiszesz bo to twoje zajcie .
~TWA 1-10-2010 23:33
pewien były prezydent (obecny radny lewicowy) miasta umorzył pewnemu koledze (również obecnemu radnemu z tego samego klubu, czy dla pozoru członkom jego rodziny) podatek od nieruchomości. Obaj są członkami rotary club. I tak działa właśnie to TWA. A sądy im pomagają...
~"pomoc" RC 25-11-2010 10:49
http://www.ropoiwzk.com/Interwencje/mBank.mht

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Jeleniogórzanie tuż za podium

Będzie taniej za wodę i ścieki

Zygzakiem po ulicy

Trwa "Davos" w Karpaczu

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
590
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%