MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Maraton Liczyrzepa

Wiadomości: Karpacz
Czwartek, 24 czerwca 2010, 20:23
Aktualizacja: Piątek, 25 czerwca 2010, 18:54
Autor: Gabi
Fot. organizator
Burmistrz Karpacza, Rotary Klub Karpacz Karkonosze i Firma „Maraton Liczyrzepa”, zapraszają w dniu 18 września 2010 r. na pierwszy szosowy maraton rowerowy „Liczyrzepa”. Maraton odbywać się będzie w ramach: Pucharu Polski Szosowych Maratonów Rowerowych 2010.

Organizatorzy przygotowali trzy trasy: Mini- 68,30 km, Mega-116,38 km, GigaR- 184,68 km. Trasy będą zróżnicowane pod względem trudności i przebiegać będą w najpiękniejszych miejscach kotliny jeleniogórskiej. Będziecie mieli okazję zmierzyć się z dobrze znanym z Tour de Polotne podjazdem pod Orlinek. Przejedziecie się wieloma pięknymi miejscowościami górskimi tj. Borowice, Jagniątków, Michałowice. Sprawdzicie czy Zimna Przełęcz jest taka jak nazwa wskazuje i co można zobaczyć z Przełęczy pod Średnicą. Nie myślcie jednak, że maraton to tylko ciężka harówka, to także wspaniałe zabytki naszego regionu, zobaczycie Kościół Wang, Kościół w Jagniątkowie, przejedziecie szlakiem pałaców i ogrodów.

Jeden z punktów żywieniowych będzie usytuowany przy pięknym zespole pałacowym w Wojanowie. Wpisowe do 11.09.2010r. wynosi 50 zł (mieszkaniec Karpacza 40 zł), natomiast po tym terminie wzrasta do 100 zł. Wpisowe dla niepełnoletnich uczestników Maratonu Liczyrzepa wynosi 20 zł, płatne do 11.09.2010r. po tym terminie wpisowe wyniesie 40 zł. Dla pierwszych 50 osób, które dokonają wpłaty przewidziana jest nagroda niespodzianka. Każdy z uczestników, który ukończy którykolwiek z dystansów otrzyma certyfikat ukończenia maratonu i medal pamiątkowy, zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają pamiątkowy puchar. Wszyscy obecni na zakończeniu uczestnicy maratonu wezmą udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród rzeczowych. Nagrodą główną jest rower firmy Author A5500.

Organizator gwarantuje: dobrą zabawę, ubezpieczenie NNW, wyżywienie na trasie, posiłek regeneracyjny, elektroniczny pomiar czasu. Przewidziano także wiele innych atrakcji. Więcej informacji, regulamin, karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie www.maratonliczyrzepa.eu

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Powrót imprez rowerowych

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~xxx 25-06-2010 0:13
No to lecimy z koksem ! :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mobilizacja przed II turą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Trwa budowa punktu widokowego

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2200
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%