MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Maracana Piechowice mistrzem Szklarskiej Poręby

Wiadomości: Szklarska Poręba
Sobota, 3 lipca 2010, 14:13
Aktualizacja: 14:16
Autor: arec
Dariusz Abucewicz, Krzysztof Żwirko, Rafał Masłowski, Damian Górgul, Robert Charużyn, Mariusz Skrobiszewski. Poniżej od lewej: Jakub Szalej, Artur Strzałkowski, Kamil Wójcik, Sebastian Myszka. Leży: Robert Zapora.
Fot. Maracana
Zakończyły się rozgrywki Amatorskich Mistrzostwach Szklarskiej Poręby w piłce nożnej. Najlepszą drużyną turnieju okazała się Maracana Piechowice.

Piechowiczanie zakończyli rozgrywki z dorobkiem 36 punktów. Zwycięzcy turnieju odnotowali 11 wygranych i 3 remisy. Tytuł najlepszego strzelca trafił także do zawodnika Maracany – Damiana Górgula, który zdobył 33 bramki.
Drugie miejsce zajęła Zdolna Dolna ze stratą 5 punktów do lidera, trzecie miejsce przypadło w udziale Tar Stars, którzy zgromadzili 26 punktów.

Poniżej podajemy komplet wyników ostatniej kolejki rozgrywek:
FC Szmacianka – Prestige 0:3
Almar – Maracana 1:3
Zdolna Dolna – Szrenica Stars 4:2
Pauzowali TarStars.

Maracana Piechowice wystąpiła w składzie: Dariusz Abucewicz, Krzysztof Żwirko, Rafał Masłowski, Damian Górgul, Robert Charużyn, Mariusz Skrobiszewski, Jakub Szalej, Artur Strzałkowski, Kamil Wójcik, Sebastian Myszka, Robert Zapora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Łużyce za silne

Wyszarpali zwycięstwo

Bramkostrzelna Lechia

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~sabres 5-07-2010 17:59
maracana nic nie warta bo gra w słabych turniejach a w mocnych nic nie osiąga są kiepscy może lepiej niech lepiej bramkarz maracany zamiast pisać artykuły w gazecie napisze o przekrętach w kks -ie jak działacze rozwalili kase w klubie i na co ją faktycznie wydali w końcu jest reporterem sportowym wiec niech pisze o wszystkim
~ 22-12-2010 19:20
od pie............................sie od bramkarza Maracany sabres jesteśmy NAJLEPSI I nic na to nie poradzisz cieniasie POZDRO DARO
~prezo 3-06-2011 8:27
zapraszam do woskaru :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Komisja w terenie

Bulwar Cieplicki otwarty!

Studium na początek

Bobry zwycięskie na koniec rundy

Niebezpieczne wyzwania

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
299
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%