MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Mamy dobre szkoły

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 1 marca 2020, 13:14
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 marca 2020, 8:23
Autor: UM Jelenia Góra
Fot. Archiwum
Cztery jeleniogórskie szkoły znalazły się w pierwszej „piętnastce” rankingu dolnośląskiego na najlepszą placówkę w swojej kategorii. W tym – I LO im. St. Żeromskiego na 9 pozycji, a wśród techników – ZSOiT na trzecim miejscu, ZSE–T na – 13 i ZST Mechanik na 14 miejscu. W rywalizacji uczestniczyło ponad 150 szkół, po połowie z liceów i techników.

Twoja reakcja na artykuł?

13
81%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
19%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni Koalicji Obywatelskiej zdecydowali – chcą połączyć muzea

Sprzątanie świata 2020 w wykonaniu uczniów z SP 7

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Człowiek koń 1-03-2020 15:53
Trzeba się cieszyć że przy takich władzach miasta, nasze szkoły tak funkcjonują. Próżniak kazda szkole traktuje jak zło konieczne!! Najlepiej by wszystkie szkoły zlikwidował i sprzedał!! Na szczęście są ludzie którzy wiedza ze bez szkół nie ma inteligentnej młodzieży i o tą młodzież dbają. W środowisku Nauczycielskim mówi się że nasz prezydent nie cieszy się z tego że szkoły prą do przodu. Ten pan chciałby aby młodzież była niewykształcona i niewykwalifikowana!! Najlepiej to by wszystkich młodych wysłał na zachod. TAKA JEST PRAWDA!! Jedynie senator mróz i radny Hubert Papaj wiedza jak zaradzić kryzysowi w szkolnictwie i wspierają nasze szkoły i widać EFEKTY!! Pozdrawiam
~koniował 1-03-2020 17:03
Reformy Prawa i Sprawiedliwości przynoszą efekty nawet w takich dziurach jak Jelenia Góra która popada w ruinę i wyludnia się od lat przez złe rządy. Jelenie idźcie po rozum do głowy i odsuńcie wszystkich którzy tylko donoszą do Brukseli, Berlina i Moskwy, a rząd PiS po objęciu władzy także JG obdarzy dobrobytem.
~Gór dur 2-03-2020 5:45
Hahahha co mamy?! Zadupie i tyle. Szkoly nie maja na nic kasy, zero nowoczesnych tablic interaktywnych, duku 3 D - dalej tablicr z kreda jak za komuny. Kible jak za komuny . Wiecznie wyciagaja dyr lale po daj, od rodzicow na papier itp. Nauka dalej metodami z kamienia lupanego. Dlaczego miasto nie dotuje szkol by sie rozwijaly?! Inne miasta wojewodztwa moga, a tu wiecznie brak.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W planie szkoła katolicka

Rodzinna wystawa

Dyskutowali w KPSW o zawodach medycznych

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Laptopy dla szkół

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
800
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%