MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mamy bilety na ligę rocka i koncert jazzowy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 21 listopada 2007, 14:02
Aktualizacja: 14:06
Autor: RED
Fot. Krzysztof Kowalski
Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza fanów muzyki na dwie imprezy. Dla naszych Internautów przygotowało zaproszenia. Jak je zdobyć?

Trzy z nich czekają na Czytelników, którzy zamierzają wybrać się w piątek, 23 listopada, na koncerty Ligi Rocka. Szczegóły imprezy – w dziale „Będzie się działo”.
Zainteresowani do piątku do godz. 10 mogą przesyłać e–maile z hasłem „Liga rocka” oraz swoimi danymi. Zwycięzców wylosujemy.

Z kolei w niedzielę, 25 listopada, zabrzmią epilogowe takty Krokus Jazz Festiwalu. Na fanów takich brzmień czekają trzy dwuosobowe zapraszenia. Na e–maile z hasłem „Krokus jazz” czekamy także do piątku, godz. 10. Do kogo uśmiechnie się szczęście? Ogłosimy.

Scott Henderson zaczynał karierę w klubach południowej Florydy. Początkowo grał covery legend rocka Led Zeppelin czy Deep Purple. Jego idolem był Jimmy Hendrix. W 1984 Henderson sformułował zespół Tribal Tech wraz z basistą Garym Willsem. Największe sukcesy odniósł w latach 90–tych. W 1991 roku został uznany przez pismo Guitar World najlepszym gitarzystą jazzowym roku. W 1994 roku jego płyta “Dog Party” została uznana przez Gutiar World najlepszym albumem roku. Kolejny sukces przyniósł album “Tore Down House”, który ujrzał światło dzienne w 1996 roku. Na płycie zaśpiewała Thelma Houston.

Koncert Scotta Hendersona odbędzie się w sali widowiskowej JCK przy ul. Bankowej 28/30, w niedzielę (25 XI) o godz. 20. Bilety w cenach 15 i 30 złotych.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kończy się referendum strajkowe

Brakuje rodzin zastępczych

Głosy za strajkiem?

W Jeleniej Górze trwa kongres ratowników medycznych

Wszyscy za strajkiem

Wyrok dla oszustów

Żeromalia na filmowo

Karty tak, kolory nie

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
444
Tak
63%
Jest dobrze, jak jest
14%
Nie
22%
Nie ma zdania
1%