MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mamom wszystkiego najlepszego!

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 26 maja 2011, 11:38
Aktualizacja: 16:03
Autor: Angela
Fot. Angela
Dzisiaj w całej Polsce obchodzony jest Dzień Matki. Jest to wyjątkowe święto również dla wielu jeleniogórzan, którzy potwierdzają, że każda mama jest wyjątkowa, i … że warto mamą być! O to czego dziś życzymy mamom i czego mamy życzyłyby sobie zapytaliśmy mieszkańców stolicy Karkonoszy.

Dla Natalii Polak jej mama jest przyjaciółką. Wysłucha każdej sprawy, doradzi, pocieszy i co ważne … nie krzyczy.

- To wyjątkowy dzień, święto wyjątkowej dla mnie osoby. Zawsze mogę liczyć na moją mamę, która jest przy mnie, pamięta o mnie i gotuje mi obiadki. Właśnie za to wręczę jej dzisiaj kwiaty, bo je uwielbia – wszystkie bez wyjątku. W prezencie może to dzisiaj ja ugotuję obiad – żartuje pani Natalia.

Laurkę od serca dla swojej mamy przygotują Ania i Mateusz. Jak mówią bez mamy życie byłoby straszne.
- Mama całuje mnie w kolano kiedy się przewrócę, przytula, kiedy jest nam smutno, kupuje nam czekoladki i owoce i jest z nami – mówi 6 - lenia Asia. A jej starszy brat Mateusz dodaje, że życie bez mamy byłoby straszne, bo nie miałby kto w domu gotować, sprzątać i pilnować porządku.

Pani Ewie Kaczkowskiej słowo mama kojarzy się z ciepłem, miłością, dobrym sercem. Dzisiaj pani Ewa sama jest mamą dwójki dorosłych już dzieci i jak mówi, co roku o niej pamiętają.
- Ja już nie mam rodziców, ale słowo matka zawsze będzie kojarzyć mi się z poświęceniem, z osobą, która dała mi życie, o której zawsze trzeba pamiętać, którą trzeba kochać. Moje dzieci zawsze o mnie pamiętają i za to im dziękuję – mówi pani Ewa.

Mama Natalii i Patryka z Jeleniej Góry przekonuje, że bycie mamą jest niezwykłe. Sama też pamiętała o swojej mamie, której za poświecenie i troskę składa życzenia zdrowia, miłości i radości oraz pociechy z dzieci i wnucząt.
- Moja mama jest wspaniała i zawsze mogę na nią liczyć – ona jest po prostu idealna i niezastąpiona – mówi.

Życzenia z okazji Dnia Matki złożyła i otrzymała również pani Elżbieta Bilska z Jeleniej Góry, która zdradza, że sprawiło jej to ogromną radość. - Otrzymałam wspaniałe życzenia, by wszystkie mamy były takimi mamami, jak ja. Byłam wzruszona. Staram się być przyjaciółką swojego dziecka i cieszę się, że mi się to udaje – mówi pani Elżbieta Bilska.

Życzenia dla swoich mam, można złożyć na forum naszego portalu. Zachęcamy to wpisywania ich w komentarzach. W imieniu całej redakcji składamy też najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Mam!

Ogłoszenia

Czytaj również

Upały. Jak się chronić?

Partnersko i kulturalnie

Łomnicka – ostatnia prosta  

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~? 26-05-2011 12:52
Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla mnie jesteś. Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia. Żaden człowiek nie zrobił dla mnie tyle, ile Ty dla mnie zrobiłaś. Kocham Cię Mamo.
~młoda 26-05-2011 13:41
Z okazji Dnia Matki Byłaś przy mnie zawsze... Gdy mnie usypiałaś Pamiętasz? Właśnie wtedy przy łóżku bajki matczynym gestem Czytałaś Byłaś w zdrowiu i w chorobie W szczęściu i cierpieniu Nie szczędziłaś słów uznania dla mnie Nawet gdy dla innych pozostawałam w cieniu Ty piosenki mi śpiewałaś Gdy doskwierał mały smutek Pięknych barw życiu przydawałaś Uczyłaś, że należy mówić bez ogródek Nauczyłaś otwartości By mi w życiu łatwiej było Przekazałaś te wartości Których na dzień dzisiejszy, preferowanych, tak mało Za to wszystko w tym szczególnym dniu pięknie chcę Ci podziękować Kochana Mamo.
~Dzidek@1 26-05-2011 13:50
Choć Ciebie juz z nami nie ma , ale zawsze bedę o Tobie pamiętał ,Życzę abyś była szczęśliwa i od czasu do czasu spogladała na nas.
~al 26-05-2011 14:28
Mamusiu dziękuje, że dałaś mi życie!Dziękuję za miłość do mnie i do Asi , dziękuję za uśmiech i łzy .Mamuś wiesz że jesteś dla mnie ideałem ,gugu.Mamusiu przyjacielu mój KOCHAM CIĘ NA ZIELONO !Ala
~gwiazdeczka: 26-05-2011 20:16
Mamusiu bardzo, bardzo, bardzo Cię kocham!!!!! Jesteś NAJCUDOWNIEJSZA ze wszystkich mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~pyt. 26-05-2011 22:37
Kaczkowska? Czy Krzaczkowska???

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Święto miasta trwa

Pełzająca sztuka

Usuwali połamane konary

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Wsparcie dla małych klubów

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
871
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%