MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Malowana przyroda

Wiadomości: Janowice Wielkie
Sobota, 30 czerwca 2018, 8:03
Aktualizacja: Niedziela, 1 lipca 2018, 12:52
Autor: WAC
Fot. Użyczone
W wieży widokowej w Radomierzu można oglądać wystawę prac plastycznych dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich. Powstały one podczas zajęć „Przyroda janowicka w oczach dzieci”, realizowanych w ramach projektu „Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej w gminie Janowice Wielkie”.

W trakcie realizacji projektu uczniowie I, II i IV klasy janowickiej podstawówki pod opieką Marzeny Pikus i Joanny Faber uczestniczyli w różnych zajęciach. Były to między innymi: wycieczki po najbliższej okolicy, warsztaty zielarskie, zajęcia plastyczne, muzyczne, kulinarne.

Podczas zajęć dzieci poznawały roślinność Rudaw Janowickich, zaprojektowały własne kalendarze na rok 2019, fotografowały i stworzyły własną galerię prac. Projekt miał na celu uwrażliwienie najmłodszych na piękno Rudaw Janowickich i gminy Janowice Wielkie oraz umożliwienie zdobywania w naturalnym otoczeniu praktycznych umiejętności z takich przedmiotów, jak: przyroda, matematyka, język polski, plastyka, informatyka.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wyniki matur w Jeleniej Górze

Drakońskie podwyżki za odpady komunalne?!

Ciężki rok w oświacie...  

Bilety MZK też podrożeją?

8 małych kroków do zdrowego odżywiania

To jest już koniec...

PiS apeluje do mieszkańców

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Jest projekt podatku od bezdzietności. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
1106
Tak
18%
Nie
77%
Nie mam zdania
5%