MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Malowana przyroda

Wiadomości: Janowice Wielkie
Sobota, 30 czerwca 2018, 8:03
Aktualizacja: Niedziela, 1 lipca 2018, 12:52
Autor: WAC
Fot. Użyczone
W wieży widokowej w Radomierzu można oglądać wystawę prac plastycznych dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich. Powstały one podczas zajęć „Przyroda janowicka w oczach dzieci”, realizowanych w ramach projektu „Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej w gminie Janowice Wielkie”.

W trakcie realizacji projektu uczniowie I, II i IV klasy janowickiej podstawówki pod opieką Marzeny Pikus i Joanny Faber uczestniczyli w różnych zajęciach. Były to między innymi: wycieczki po najbliższej okolicy, warsztaty zielarskie, zajęcia plastyczne, muzyczne, kulinarne.

Podczas zajęć dzieci poznawały roślinność Rudaw Janowickich, zaprojektowały własne kalendarze na rok 2019, fotografowały i stworzyły własną galerię prac. Projekt miał na celu uwrażliwienie najmłodszych na piękno Rudaw Janowickich i gminy Janowice Wielkie oraz umożliwienie zdobywania w naturalnym otoczeniu praktycznych umiejętności z takich przedmiotów, jak: przyroda, matematyka, język polski, plastyka, informatyka.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dolnośląski Festiwal Nauki

Chcą odwołania przewodniczącej

Wizyta gości z Chin i... wpadka

Energetyczny prolog!

Otrzęsiny w Ekonomie

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

O bezpieczeństwie w DODN

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
741
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%